Anasayfa / NBA / Denver Nuggets – Los Angeles Lakers İddaa Tahmini (3) 25.09.20

Denver Nuggets – Los Angeles Lakers İddaa Tahmini (3) 25.09.20

NBA’de Play-Off turu konferans finalleriyle devam ediyor. Serideki ilk galibiyetini 3. maçta alan Denver Nuggets, Perşembeyi Cumaya bağlayan gece saat 04:00’te Los Angeles Lakers ile karşı karşıya gelecek. İddaa bu maçın handikapını Denver lehine 8.5 olarak belirlerken bets10 7.5 olarak belirlemiş.

Denver Nuggets 2. maçta tehlikenin sinyalini vermişti. Son topta yenilmelerinin ardından daha özgüvenli oynamalarını bekliyordum ve beklediğim şekilde de bir oyun oynadılar. İlk çeyrekte daha agresif oynayan ekip periyodu da önde kapatırken ikinci çeyrekle birlikte maça ağırlığını koydu ve bunu son anlara kadar götürmeyi başardı. Murray ve Jokic’in yanında 26 sayı bulan Grant’in yanında seride kendisine iyi bir rol bulan Monte Morris de çift hanelerde katkı yapmayı başardı.

Los Angeles Lakers’ın yay gerisinden ne kadar istikrarsız bir takım olduğunu tüm Bubble sürecinde gördük. İki maçtır Denver’a yay gerisinden üstünlük kurarak galip geliyorlardı ama bu maçta Denver 11 isabet bulurken kendileri sadece 6 isabette kalarak maçı kaybettiler. %23 şampiyonluk adayı bir takım için gerçekten korkunç bir yüzde. Bunun yanında rakip koç Malone pota altını değişmeli savununca Davis de ekstra bir dominant sergileyemedi.

Üçüncü maçta Denver’ın yine direnç koymasını bekliyordum. Galibiyetleri biraz sürpriz oldu diyebiliriz ama bu andan sonra da böyle oynamalarını bekliyorum. Açıkçası Lakers’a karşı daha sistematik bir oyun planına sahipler ve istikrarlı performans sergiliyorlar. Los Angeles Lakers açık alan koşuları ve penetreler haricinde ek sayıları üretemiyor. Oyunu yönlendiren Rondo yer yer bunu sağlasa da kısıtlı kalıyor. Ben bu maçta da handikaplı şekilde Denver’ı tercih edeceğim. 

Eksikler:

Denver:
Lakers:

İddaa Oranı: MS 1 (+8.5) – 1.42
Bets10 Oranı: MS 1 (+7.5) – 1.75Hakkında Kaya Pekoğlu

Avatar

Mutlaka bakın

Los Angeles Lakers – Miami Heat İddaa Tahmini (3) 10.10.20

NBA’de şampiyonun belli olmasına sayılı günler kaldı. Seride 3-1 öne geçen Los Angeles Lakers, Cumayı …