Anasayfa / Denver Nuggets / Denver Nuggets – Miami Heat İddaa Tahmini (2) 02.06.23

Denver Nuggets – Miami Heat İddaa Tahmini (2) 02.06.23

NBA final serisi ilk maçında Denver Nuggets Cuma günü saat 03:30’da Miami Heat ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 misafir takım lehine 6.5 handikap belirlemişler.

Nuggets, Batı’nın lideri olarak girdiği play-off serisindeki rakipleri domine etmeye devam ediyor. Joker’in MVP performansı ve Murray’nin kritik maçlarda hatta serilerde sahneye çıkarak oyunu domine etmesiyle beraber kulüp tarihinin ilk şampiyonluğuna artık sadece 4 galibiyet uzaklıktalar! Son seride Lebron ve Davis liderliğindeki istim üstündeki bir Lakers’ı 4-0 ile süpürerek buraya gelmişlerdi. Elbette o seriyi de beklendiği gibi Jokic ile Murray domine etmişlerdi. 

Heat ise Doğu’da play-in oynamış ve 8. sıradan play-off’a girebilmiş bir takım. Sonrasında her seride saha avantajı rakipte olmasına rağmen Butler liderliğinde sergiledikleri özel performanslarla buraya finale kadar geldiler. Son seride, konferans finalinde ise güçlü Boston karşısında çok zorlanmışlar ama servis kırarak 3-4 ile kazanıp adlarını buraya finale kadar taşımışlardı. Butler dışında, Adebayo artı draft edilmemiş isimler Vincent, Robinson, Strus takımı taşıdılar.

Kağıt üstünde iki takım arasında elbette bir seviye ve kalite farkı var. Denver her alanda rakibinden bir değil, bir kaç adım önde. Bir kere ellerinde Joker faktörü var ve onun yanında da tam anlamıyla alev almış bir Murray var! Hal böyle olunca Heat’in her ne kadar formda olsa da tek başında Butler ile ayakta kalması zor. Diğer isimlerin de NBA finalinde ellerinin titreyebileceğini düşünüyorum. İlk maçtan Denver’ın hata yapmayacağını, düşük farklarla da olsa kazanacaklarını tahmin ediyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.46
Bets10 Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.63
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İsrail Winner Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Hapoel Beer Sheva – Bnei Herzelia İddaa Tahmini 26.05.24

İsrail Winner Ligi kaybedenler etabı son maçında Hapoel Beer Sheva Pazar günü saat 19:00’da Bnei …