Anasayfa / Denver Nuggets / Denver Nuggets – New Orleans Pelicans İddaa Tahmini 07.11.23

Denver Nuggets – New Orleans Pelicans İddaa Tahmini 07.11.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Denver Nuggets Salı günü saat 05:00’da New Orleans Pelicans ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 4.5 handikap belirlemişler.

Son şampiyon Denver, sanki sezon bitmemiş gibi yeni sezona da kaldığı yerden devam ediyor. İlk 7 maçtan tam 6 galibiyet çıkarmayı başardılar! Ayrıca evlerindeki 4 maçta da hata yapmadıklarının altını çizelim. Son olarak Doğu’nun play-off potansiyeli bulunan ekiplerinden Bulls’u konuk etmişler ve tam 22 sayı farkla ezip geçmişlerdi. 5 Kasım’daki o son sınavda Jokic 28 sayı, 16 ribaund, 9 asist ile triple-double’ı kaçırırken, Porter 27 sayı, 6 ribaund, Gordon 15 sayı, 12 ribaund, 5 asist ile katkı vermişti. Murray’den faydalanamayacaklar, Jokic’in ise oynaması bekleniyor. 

Pelicans ise sezona beklentilerden iyi giriş yaptı. 6 maçtan 4 galibiyet çıkarmayı başardılar. Evden uzakta 2 maç oyanayıp hata yapmamışlardı ama rakiplerin Grizzlies ve Thunder gibi vasat ya da onlara denk diyebileceğimiz takımlar olduklarının da altını çizelim… Ayrıca 5 Kasım’daki son sınavlarında evlerinde olmalarına rağmen Doğu’nun play-off yarışçılarından Hawks’a tam 18 sayı farkla yenildiklerini, daha doğrusu hezimete uğradıklarını unutmayalım… Bu maçta McCollum, Marshall, Alvarado, Murphy’den faydalanamayacaklar.

Her ne kadar Denver, Murray’den faydalanamayacak olsa da Pelicans da McCollum’dan faydalanamayacak. Bu nedenle bu eksiğin Denver’ın güç terazisinde ağır bastığı gerçeğini değiştirmeyeceğini düşünüyorum. Jokic, Porter, Gordon gibi silahlarla evlerinde hata yapmayacaklarını, son maçta Atlanta’dan 18 sayı fark yiyerek morali yerlere inen Pelicans’ı düşük farklarla da olsa geçeceklerini, handikapın onlar adına sorun olmayacağını söyleyebilirim. 

İddaa Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.50
intobet Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.76
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Houston Rockets – Oklahoma City Thunder İddaa Tahmini 07.12.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Houston Rockets Perşembe günü saat 04:00’da Oklahoma City Thunder ile karşılaşacak. …