Anasayfa / Denver Nuggets / Denver Nuggets – Phoenix Suns İddaa Tahmini 10.05.23

Denver Nuggets – Phoenix Suns İddaa Tahmini 10.05.23

NBA Batı Konferansı yarı final serisi 5. maçında Denver Nuggets Çarşamba günü saat 05:00’da Phoenix Suns ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 225.5 olarak açıklamışlar.

Nuggets normal sezonun lideri olarak elbette konferans şampiyonluğu konusunda da güçlü adaylardan birisi. Bu seride de saha avantajını şuana kadar çok iyi kullandılar ve evlerindeki ilk 2 maçı kazandılar. Ancak deplasmandaki 2 maçı da üst üste kaybederek serinşn eşitlenmesine engel olamadılar. Phoenix’de oynanan son 2 maçta kaybetmelerinin yanında bir diğer ortak nokta da yüksek skorlardı, sırasıyla 235 ve 253 sayı izlettirmişlerdi bizlere.

Suns ise normal sezonu 4. sırada bitirdi ve hedefleri en azından konferans finali oynamak. Bunun için önlerinde çok zorlu bir engel var… Jokic ve arkadaşları onları deplasmandaki 2 maçta da çift haneli farklarla geçmişlerdi. Ama seride 2-0 geriye düşmelerine rağmen Durant-Booker ikilisinin hücumda ritmlerini bulmalarıyla beraber evlerindeki 2 maçı kazanarak iyi bir reaksiyon göstermişlerdi. Tabi halen final bileti için deplasmanda en az 1 maç kazanmak durumundalar! Bu maçta da Paul’den faydalanamayacaklar. 

İki takım da denk güçler olduklarını gösterdiler seri boyunca. Herkes birbirini evinde iki kere yendi ve eşitlik bozulmadı. Tabi saha avantajı halen Denver’da bu durumda. Evlerinde yine hata yapmayacaklarını düşünüyorum. Ama bu kez ritmini bulmuş Durant-Booker ikilisi var karşılarında ve handikap riskine girmeyeceğim. Bunun yerine iki takımın da seride artan hücum performanslarını dikkate alacağım. Bu maçta da bizlere tempolu, bol skorlu bir maç izletmelerini bekliyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (225.5) – 1.50
intobet Oranı: ÜST (225.5) – 1.75
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Çekya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

BK Opava – Decin İddaa Tahmini 28.05.23

Çekya Ligi final serisi 2. maçında BK Opava Pazar günü saat 18:10’da Decin ile karşılaşacak. …