Anasayfa / Denver Nuggets / Denver Nuggets – Utah Jazz İddaa Tahmini 17.08.20 (Basket Guru)

Denver Nuggets – Utah Jazz İddaa Tahmini 17.08.20 (Basket Guru)

NBA Batı Konferansı play-off serisi ilk maçında Denver Nuggets Pazartesi saat 20:30’da Utah Jazz ile karşılaşacak. İddaa Denver’ın galibiyeti için 1.35 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.51 olarak belirlemiş.

Normal sezonu 3. sırada bitiren Denver’ın fanustaki performansının pek iyi olmadığını gördük. Her ne kadar Murray sakatlıktan dönmüş olsa da son 3 maçlarını kaybederek play-off serisine başlayacaklar. Ancak bu kötü gidişata rağmen ellerinde Jokic gibi bir süper yıldız olduğunu da unutmayalım. Onun liderliğinde boyalı alanı etkin kullanmaya çalışacaklar. Diğer taraftan Porter Jr. da fanusta çok iyi bir dönem geçirdi ve zaten en iki ikinci beşe seçildi. Bu arada sakatlıkları devam eden Harris ve Barton’dan yine faydalanamayacaklar.

Utah cephesinde ise Bogdanovic’in yokluğunda zorlu geçen bir fanus dönemi izledik. Her ne kadar Mitchell, Conley ve Gobert üçlüsü takımlarını kurtarmaya çalışsalar da Ingles’ın da formsuz oluşu onları çok zorladı, normal sezonu 6. sırada bitirebildiler bu kötü performansın ardından. Ayrıca önemli silahlarından biri olan Conley de fanustan ayrıldı, oğlunun doğumunda yer alabilmek için. Hem Bogdanovic’in olmaması hem de Ingles’ın formsuz oluşu onları hücumda çok zorlayacak. Clarkson’ın ekstra katkısı gerekecek ki Mudiay ile Williams-Goss’un da durumları maç saatinde belli olacak.

Bu play-off serisinde denk güçlerin kapışmasını izleyeceğiz. Hem Gobert-Jokic hem de Porter-Ingles eşleşmeleri oldukça keyifli olacak. Diğer taraftan Clarkson’ın kenardan getireceği katkı Conley’nin yokluğunda çok değerli olacak. Son olarak takımın liderleri olan Murray ile Mitchell’ın da neler yapacağı serinin kaderini belirleyecek. Ama ilk maçta Conley’nin yer almayacak olmasıyla birlikte ben ibrenin Denver’dan yana olacağını düşünüyorum. Hatırlayacağınız üzere iki takım 8 Ağustos’da fanustaki maçta karşılaşmışlar ve 2 uzatma sonunda gülen taraf Denver olmuştu, bu maçta da güveniniyorum Jokic ve arkadaşlarına.

İddaa Oranı: MS 1 – 1.40
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.51
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Strasbourg – Bourg İddaa Tahmini 18.09.20

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında Strasbourg Cuma saat 21:00’da Bourg ile karşılaşacak. Bets10 Bourg lehine 4.5 …