Anasayfa / NBA / Denver Nuggets – Utah Jazz İddaa Tahmini (3) 26.08.20

Denver Nuggets – Utah Jazz İddaa Tahmini (3) 26.08.20

NBA’de Play-Off 5. maçları başlıyor. Seride 1-0 öne geçtikten sonra üst üste 3 maç kaybeden Denver Nuggets, Salıyı Çarşambaya bağlayan gece saat 01:30’da Utah Jazz ile karşı karşıya gelecek. İddaa bu maçta Utah’ın sayı limitini 109.5 olarak belirlerken bets10 111.5 olarak belirlemiş.

Denver Nuggets ilk maçı uzatma sonucunda kazanmasını bilmişti fakat ardından 2 maç varlık gösteremediler. Son olarak 4. maçta ilk yarıyı sıkı bir performans göstererek önde bitirmeyi başardı. Fakat ardından serinin tüm maçlarında 3. çeyreklerin oyuncusu olan Donovan Mitchell’ı bir kez daha savunamadılar ve böylece son çeyreğe 8 sayı geride girdiler. Utah 6 hücum ribaundu alırken kendileri 17 ribaund aldı ve ikinci şans sayılarıyla maçın içinde kalmayı başardılar. Fakat Murray’in 50, Jokic’in 29 sayılık müthiş performanslarına gereken destek gelemeyince maçın sonunu getiremediler.

Utah Jazz seride yakaladığı ivmeyle birlikte bu maçı da kazandı. 4 maçta rakibine ortalama 125.5 sayı atan ekip oldukça formda. Bu sefer savunmada rakiplerini durduramadılar fakat hücumda Donovan Mitchell bir kez daha 50 sayı limitini geçerek galibiyetin mimarı oldu. Jordan Clarkson serinin son maçlarında şaha kalkmışken Mike Conley kalitesini sahaya yansıtmaya devam ediyor. Gobert üzerinden oynadıkları perdeler ve içeriye sürekli yüklendikleri penetreler onlara hücumda yüksek skorlara ulaşma şansı tanıyor.

Bu maç Denver için sezonun son maçı olabilir. Onun için en iyilerini denemek zorundalar fakat son maçta bunu denediler ve yine galibiyete ulaşamadılar. Hücumda çeşitliliğe ulaşamıyorlar, savunmada ise Utah durdurulamıyor. Utah’ın hücum gücü oldukça yüksek. Bunu seride buldukları ortalamaya bakarak da söylemek mümkün, oyuncuların form grafiğine bakarak da. Utah’ın limitinden üst seçeneğini tercih edeceğim.

Eksikler:

Denver: Will Barton, Gary Harris (belirsiz)
Utah: Bojan Bogdanovic

İddaa Oranı: Deplasman ÜST (109.5) – 1.50
Bets10 Oranı: Deplasman ÜST (111.5) – 1.85Hakkında Kaya Pekoğlu

Avatar

Mutlaka bakın

Los Angeles Lakers – Miami Heat İddaa Tahmini (3) 10.10.20

NBA’de şampiyonun belli olmasına sayılı günler kaldı. Seride 3-1 öne geçen Los Angeles Lakers, Cumayı …