Anasayfa / NBA / Detroit Pistons – Indiana Pacers İddaa Tahmini (2) 12.02.21

Detroit Pistons – Indiana Pacers İddaa Tahmini (2) 12.02.21

NBA normal sezon mücadelesinde Detroit Pistons, Cuma gecesi saat 04:00’te Indiana Pacers ile karşı karşıya gelecek. İddaa bu maç için toplam sayı limitini 221.5 olarak belirlerken bets10 222.5 olarak belirlemiş.

Sezonun en kötü takımlarından birisi olmaya devam eden Detroit Pistons oynadığı son 8 maçta 5 deplasman mağlubiyeti alırken, iç sahada oynadığı 3 maçı ise kazanmayı başardı. İç sahada Brooklyn ve Lakers gibi güçlü ekipleri devirmesi oldukça sürpriz sonuçlardı. Jerami Grant takımı tek başına sırtlamaya devam ederken Blake Griffin formsuzluğunu koruyor. Derrick Rose’un da takımdan ayrılmasıyla birlikte bir parça daha kan kaybettiler. Bu süreçte süreleri artan Delon Wright’tan gelecek katkı oldukça önem taşıyor.

Indiana Pacers son olarak Brooklyn deplasmanında da mağlup ayrılarak mağlubiyet serisini 4 maça çıkarmış oldu. Oynadıkları son maçlarda takım halinde bir aksaklık yaşıyorlar ve hücumdaki ritimlerini kaybetmiş durumdalar. Myles Turner ve Jeremy Lamb gibi rotasyonun değerli parçalarının istikrarsız performansları bu aksaklığın ana nedenlerinden birisi olurken asıl sıkıntı Oladipo’nun takımdan ayrılması olmuştu. Bu problemlerden dolayı biraz daha yavaş tempolu bir oyunu tercih ediyorlar. Çünkü hızlı oyunda karar verecek liderleri yok.

Detroit Pistons’ın bu kötü gidişata radikal bir şekilde dur deme ihtimali pek bulunmuyor. Sezonu bu şekilde götürmeyi kabullenecekler. Zaten Doğu’nun dibinde bulunuyorlar. Indiana Pacers rakibine göre daha fazla hedefe sahip olsa da kadro yetersizlikleri ana problem oluyor. Şu an için 12 galibiyete sahip olan 4 takımdan birisi olmaları galibiyeti onlar için daha değerli kılıyor. Indiana’nın tempoyu kontrol etmesini, Detroit’in de düşük tempoyu kabullenmesini beklediğimden dolayı alt seçeneğini tercih edeceğim.

Eksikler:

Detroit: Jahlil Okafor, Killian Hayers
Indiana: TJ Warren, Caris LeVert

İddaa Oranı: ALT (221.5) – 1.52
Bets10 Oranı: ALT (222.5) – 1.67
Güven Endeksi: 7Hakkında Kaya Pekoğlu

Avatar

Mutlaka bakın

Günün NBA Kuponu 05.03.21

NBA normal sezon mücadeleleri aradan önceki son fikstürle birlikte devam ediyor. Perşembeyi Cumaya bağlayacak gece …