Anasayfa / Detroit Pistons / Detroit Pistons – Memphis Grizzlies İddaa Tahmini 02.04.24

Detroit Pistons – Memphis Grizzlies İddaa Tahmini 02.04.24

NBA Doğu ekibi Detroit Pistons Salı günü saat 02:00’da Batı ekibi Memphis Grizzlies ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.55 olarak açıklamışken Rexbet ise oranı 1.78 olarak belirlemiş.

Pistons 74 maçtan sadece 13 galibiyet toplayabildi ve tüm ligin en kötü galibiyet oranına sahip takımı… Ancak buna rağmen son maçlarında konuk oldukları denk rakiplerinden Wizards’ı 87-96’lık skorla geçmişler, önemli bir prestij galibiyetine imza atmışlardı. O maçta Cunningham 33 sayı, 8 ribaund, 7 asist ile yıldızlaşırken, Duren 20 sayı, 17 ribaund ve Ivey 13 sayı, 7 ribaund, 5 asist ile ona destek olan diğer isimlerdi. Bu maçta yine Gibson ve Fontecchio’dan faydalanamayacaklar.

Grizzlies ise Batı’nın zayıf ekiplerinden birisi. Sakatlıklarla en çok boğuşan ekiplerden biri konumundalar ve son 3 maçlarını da üst üste kaybederek artık tamamen havlu attılar. Play-in şansları yok. Deplasman karnelerine baktığımızda ise son 2 maçlarında Denver’dan 25 sayı ve Orlando’dan ise tam 30 sayı fark yediklerini, daha doğrusu hezimete uğradıklarını görmüştük. Bu maçta Watanabe, Smart, Bane, Konchar’dan faydalanamayacakları gibi Aldama’nın durumu da belirsiz.

İki takım da kendi konferanslarının iddiası kalmayan zayıf halkaları arasında yer alıyorlar. Grizzlies kağıt üstünde daha fazla galibiyet toplamış olsa da uzun süredir sakatlıklarla boğuştuğu için kötü durumda. Son maçta deplasmanda olmasına rağmen bir diğer denk rakibi Wizards’ı yenen Pistons’un taraftarı önündeki bu prestij maçında da Cunningham, Duren, Ivey gibi silahlarla kazanabileceğini düşünüyorum, handikap riskine girmeyeceğim. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.55
Rexbet Oranı: MS 1 – 1.78
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

FIBA Şampiyonlar Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Tenerife – Tofaş İddaa Tahmini 17.04.24

FIBA Şampiyonlar Ligi çeyrek final serisi 3. ve son maçında Tenerife Çarşamba günü saat 21:00’da …