Anasayfa / NBA / Detroit Pistons – New York Knicks İddaa Tahmini 14.12.20

Detroit Pistons – New York Knicks İddaa Tahmini 14.12.20

NBA sezon öncesi hazırlık maçında Detroit Pistons ile New York Knicks pazarı pazartesiye bağlayan gece 03:00’da ikinci kez karşılaşacak. İddaa bu maç için oranları henüz açıklamadı. Bets10 ise deplasman takımı lehine +2.5 sayılık handikap belirlemiş.

İlk maçı 90-84 kaybeden Detroit Pistons Knicks karşısında Blake Griffin dışındaki as oyuncularından neredeyse hiç katkı alamadı. Kenardan gelen oyuncular Pistons’ın ürettiği 84 sayının 60’ını kaydederken her iki takım da maç içinde çok top kaybı yaptı. Çaylak Killian Hayes ilk maçında oldukça tutuk bir görüntü sergilerken kaydettiği 5 sayının yanında 7 top kaybı yaptı. Takımın bir diğer yeni oyuncusu Jerami Grant ise Knicks karşısında çember dövdü. Pistons adına maçın kaybedilmesinde boyalı alan savunmasındaki zafiyet ve ribauntlarda rakibe 54-41 yenilmeleri belirleyici oldu.

New York Knicks açısından ilk maçta koç Tom Thibodeau takımının maç içindeki eforundan memnun kalmıştır. Rakibe boyalı alan sayıları ve ribauntlarda büyük üstünlük kurdular. Çaylak Obi Toppin ilk maçında 11 sayı ve 7 ribauntla oynarken ilerisi için iyi sinyaller verdi. Bu sezon kontrat senesinde olan Julius Randle ise takıma her alanda katkı vererek maçın kazanılmasında Mitchell Robinson ve Nerlens Noel ile kritik rol oynadı.

İki takım arasında net bir kalite farkı yok. İlk maçta her iki takım da maç içinde yaptıkları top kayıplarından dolayı hücumda ritim bulamadılar. Detroit Pistons cephesinde çaylak Killian Hayes ilk resmi NBA maçında oldukça heyecanlıydı ve hiç verimli oynayamadı. New York Knicks rakibi karşısında boyalı alanda kurduğu üstünlükle galibiyeti çalan taraf oldu. İki takım arasındaki ilk maçta Knicks’i daha hazır buldum. Pistons karşısında lehlerine açılan handikapla kazanan taraf olacaklarını düşünüyorum.

 

İddaa Oranı: –

Bets10 Oranı: MS 2 (h:+2.5) – 1.80

Güven Endeksi: 8

Eksikler:

Detroit Pistons: –

New York Knicks: Austin RiversHakkında Dağhan Duru

Dağhan Duru
1983 doğumluyum. Ortaöğretim ve liseyi Saint Joseph Fransız Lisesi’nde okudum. 2010 yılında YTÜ Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun oldum. 2014-2015 arasında Cumhuriyet gazetesinin web sayfası için NBA, Eurolegue ve Eurocup hakkında yorum yazıları kaleme aldım. Ayrıca çeşitli web sayfalarında yazarlık ve editörlük yaptım.

Mutlaka bakın

Oklahoma City Thunder – Golden State Warriors İddaa Tahmini 15.04.21

NBA normal sezonda Oklahoma City Thunder Perşembe sabaha karşı 04:00’da evinde Golden State Warriors ile …