Anasayfa / Detroit Pistons / Detroit Pistons – Orlando Magic İddaa Tahmini 04.02.24

Detroit Pistons – Orlando Magic İddaa Tahmini 04.02.24

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Detroit Pistons Pazar günü saat 23:00’da Orlando Magic ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet ev sahibi lehine 5.5 handikap belirlemişler.

Pistons tüm ligin en zayıf halkalarından birisi, son 4 maçlarından 3 tanesini de kaybettiler. Evlerindeki performanslarına baktığımızda ise son 3 maçtan ikisinde denk rakiplerden Wizards’a 14 sayı ve güçlü Clippers’a 11 sayı farkla kaybederken bir diğer güçlü rakipleri Thunder’ı ise sürpriz şekilde 16 sayı farkla geçmişlerdi. Clippers’a evlerinde 11 sayı farkla yenildikleri son maçta Ivey 28 sayı, 7 ribaund, Bogdanovic 26 sayı ve Sasser 21 sayı ile öne çıkan isimlerdi. Muscala ve Stewart dışında eksikleri yok.

Orlando ise son dönemin formda ekiplerinden birisi, son 4 maçlarından 3 tanesini kazandılar ve bu sayede de 26 galibiyete ulaştılar, artık play-off potasından sadece 1 galibiyet uzakta ve 7. sırada yer alıyorlar. Evden uzaktaki son 2 maçlarında ise galibiyet çıkardıklarını gördük, Spurs’ü 10 sayı farkla ve Wolves’u da son nefeste 2 sayı farkla geçmeyi bilmişlerdi. Bu maçtan önce sakat ya da eksik oyuncuları bulunmuyor. 

İki takım arasında puan tablosunda da göreceğimiz üzere net bir siklet farkı var. Orlando’nun elinde Banchero, Fultz, Suggs, F.Wagner gibi değerli silahlar var. Deplasmanda olmalarına rağmen bu isimlerin liderliğinde zayıf rakipleri karşısında sorun yaşamayacaklarını düşünüyorum. Evet Bogdanovic ve Cunningham liderliğinde Pistons da evinde direnmeye çalışacaktır ama bunun yeterli olmayacağını, Magic’in genç ve dinamik kadrosuyla handikapı geçerek galibiyete ulaşacağını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-5.5) – 1.51
intobet Oranı: MS 2 (-5.5) – 1.75
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Fransa Pro A Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Metropolitan Levallois – Nancy İddaa Tahmini 02.03.24

Fransa Betclic ELITE Pro A 24. hafta mücadelesinde Metropolitan Levallois Cumartesi günü saat 20:30’da Nancy …