Anasayfa / Detroit Pistons / Detroit Pistons – Phoenix Suns İddaa Tahmini 05.11.23

Detroit Pistons – Phoenix Suns İddaa Tahmini 05.11.23

NBA Doğu Konferansı ekiplerinden Detroit Pistons Pazar günü saat 23:00’da Batı ekibi Phoenix Suns ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibiyeti için oranı 1.46 olarak açıklamışken Hovarda ise oranı 1.70 olarak belirlemiş.

Pistons Doğu’nun vasat ekiplerinden birisi. Nitekim son 3 maçlarını üst üste kaybettiler ve 6. maçın ardından sadece 2 galibiyette kaldılar… Evlerindeki son maçta kendileri gibi Batı’nın alt sıralarına aday denk bir rakip Portland’a bile 9 sayı farkla kaybetmekten kurtulamamışlardı. 3 Kasım’daki son sınavlarında ise konuk oldukları Pelicans’a yine 9 sayı farkla kaybettiler. Burks, Monte Morris, Bojan Bogdanovic ve Livers’dan faydalanamayacaklar. 

Suns ise Batı’da büyük hayal kırıklığı yaratan ekiplerden birisi. Durant ve Booker liderliğinde çok iyi bir kadroları var ama onlar da tıpkı Pistons gibi son 3 maçlarını üst üste kaybettiler ve 2 galibiyette kaldılar. Artık içeride dışarıda farketmeksizin reaksiyon göstermeleri gerekiyor. Son maçlarında konuk oldukları Doğu’nun iddialı takımlarından Sixers karşısında fazla direnememişler ve 112-100 ile kaybetmişlerdi. Bu maçta Beal ile Lee’nin yanı sıra Booker’dan faydalanamayacaklar. 

Her ne kadar Suns hem Beal hem de Booker’dan yoksun olacak olsa da artık bir reaksiyon göstermek zorunda üst üste gelen 3 mağlubiyetin ardından… Dolayısıyla iki yıldız olmasa da Durant ve arkadaşlarının zayıf ve eksik (Bogdanovic, Morris, Burks) rakipleri karşısında artık hata yapmayacağını, sürprize izin vermeyeceğini düşünüyorum. Yine de onlara tam olarak güvenemediğim için handikap riskine girmeden direkt galibiyetlerini tercih edeceğim. 

İddaa Oranı: MS 2 – 1.46
Hovarda Oranı: MS 2 – 1.70
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Houston Rockets – Oklahoma City Thunder İddaa Tahmini 07.12.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Houston Rockets Perşembe günü saat 04:00’da Oklahoma City Thunder ile karşılaşacak. …