Anasayfa / Dewa United / Dewa United- West Bandits İddaa Tahmini 07.06.24

Dewa United- West Bandits İddaa Tahmini 07.06.24

Endonezya Ligi mücadelesinde Dewa United Cuma günü saat 16:00’da West Bandits ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Best10 toplam sayı limitini 177.5 olarak açıklamışlar. 

Dewa son 5 maçtan 4 tanesini kazandı ve formda bir ekip olduğunu gösterdi, nitekim topladıkları 17 galibiyetle de zirve yarışının yakın takipçilerinden biri konumundalar. Evlerindeki performanslara baktığımızda ise son 3 maçı üst üste kazanırken ikisinde ortak noktanın yüksek skorlar olduğunu görmüştük, bize sırasıyla 191 sayı ve 220 sayı izletmişlerdi ki diğer maçta da rakip potaya 93 sayı bıraktıklarını hatırlatalım!

Bandits de rakibi gibi son 5 maçtan 4 tanesini kazandı, onlar da formda bir dönemdeler. Topladıkları 16 galibiyetle de rakiplerini bir adım geriden takip ediyorlar. Son 2 maçlarına baktığımızda ise üst üste deplasmanda oynadıklarını ve sonuçlardan bağımsız olarak savunmada yumuşak kaldıklarını gördük. Hem Bali’den hem de Pelita’dan 88’er sayı yemişlerdi. Hücum performansları ile istikrarlı değil, bir maçta 90 sayı atarken diğerinde 69 sayıda kaldılar… 

Son dönemde iki takımın da formda olduğunu biliyoruz, bu nedenle de taraf veya handikap bahisleri bana riskli geliyor, iki takımın da kazanması sürpriz olmaz. Diğer yandan iki takımın da son dönemde tempo yapmayı sevdiğini biliyoruz. Bu maçta da tempo konusunda birbirlerine çanak tutacaklarını tahmin ediyorum. Dewa’nın etkili hücumu ve Bandits’in savunmada yumuşak kalsa da atarak onlara karşılık verecek potansiyelinin olması beni üst seçeneğine yönlendiriyor. 

İddaa Oranı: ÜST (177.5) – 1.63
Best10 Oranı: ÜST (177.5) – 1.83
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Yeni Zelanda Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Auckland Huskies – Whai İddaa Tahmini 16.06.24

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Auckland Huskies Pazar günü saat 06:00’da Whai ile karşılaşacak. Hem İddaa …