Anasayfa / Dewa United / Dewa Utd – Satria Muda İddaa Tahmini 06.07.24

Dewa Utd – Satria Muda İddaa Tahmini 06.07.24

Endonezya Ligi mücadelesinde Dewa Utd Cumartesi günü saat 14:00’da Satria Muda ile karşılaşcak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 183.5 olarak açıklamışlar.

Dewa ligin en formda en diri takımı. Bu sezonu çıktıkları 25 maçtan 22 galibiyet çıkardılar ve bu sayede de liderlik koltuğunda oturmayı sürdürüyorlar. Evlerindeki performanslarına baktığımızda ise sonuçlardan bağımsız olarak ortak noktaların yüksek tempo ve bol skor olduğunu görebiliyoruz, son 3 maçlarından ikisinde bize sırasıyla 220 sayı ve 213 sayı izletmişlerdi. Prosper, Adams, Paulino, Miller takımın skor yükünü çeken isimler.

Satria da son dönemde çok formda, 5 maçlarını üst üste kazanarak geliyorlar bu zorlu deplasmana. Bu seri sayesinde de 17 galibiyete ulaştılar ve ilk 4 yarışında biz de varız mesajını verdiler tüm rakiplere. Evden uzaktaki performanslarına baktığımızda ise son 4 maçlarının tamamını kazandıklarını, bu maçlardan 3 tanesinde ise ortak noktanın yüksek skorlar olduğunu gördük. Bize sırasıyla 193 sayı, 180 sayı ve 195 sayı izletmişlerdi. 

İki takım son olarak 14 Ocak’da karşılaşmışlar ve bize tam 193 sayı izletmişlerdi! Elbette o günden bu yana çok vakit geçti ama takımların yüksek tempo ve hücum odaklı basketbolu halen devam ediyor. Son maçlarda da bu trendine uygun şekilde, bol skorlu mücadeleler izletmişlerdi bize. Bu karşılaşmalarında da farklı bir senaryo beklemiyorum, karşılıklı olarak tempoyu tetikleyeceklerini ve birbirlerinin savunma zaaflarını kolaylıkla cezalandıracaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (183.5) – 1.70
intobet Oranı: ÜST (183.5) – 1.89
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Kanada Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Winnipeg Sea Bears – Calgary Surge İddaa Tahmini 24.07.24

Kanada Ligi Batı Konferansı mücadelesinde Winnipeg Sea Bears Çarşamba günü saat 03:00’da Calgary Surge ile …