Anasayfa / ada blois / Dijon – Ada Blois İddaa Tahmini 04.03.23

Dijon – Ada Blois İddaa Tahmini 04.03.23

Fransa Betclic ELITE Pro A 22. hafta mücadelesinde Dijon Cumartesi günü saat 22:00’da Ada Blois ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 10.5 handikap belirlemişler. 

Dijon liigin iddialı ilk 4 adaylarından birisi. Her ne kadar milli ara öncesi son 2 maçlarını üst üste kaybetmiş olsalar da 13 galibiyetleri var ve bu sayede de kendilerine hedefleri doğrulyusunda 4. sırada yer aldılar. Diğer taraftan bu sezon evlerindeki karnelerinin gayet iyi olduğunu belirtelim, 10 maçtan 8 tanesini kazandılar. Evlerindeki son maçlarını BCL sahnesinde Holon gibi dişli bir rakip karşısında oynamışlar, 89-81 ile kazanmışlardı. Kupada ise yarı finalde Bourg’a farklı yenilmişlerdi. Mobley, Hrovat, Rousselle, Holston, McDuffie, Ware takımın önemli silahları konumundalar.

Blois ise ligin zayıf ekiplerinden birisi. Yeni bir takım olarak ligde kalmak yolunda işleri epey zor olacak gibi görünüyor. 21 maçtan sadece 7 galibiyet çıkarabildiler ve düşme hattında yer alıyorlar. Ayrıca deplasman karnelerinin de sıkıntlı olduğunu belirtelim. Evden uzaktaki son 6 maçlarının tamamını kaybettiklerinin altını çizelim! Son deplasman maçlarında denk rakiplerinden Provence karşısında direnmişler ama 4 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. 

İki takım arasında net bir kalite ve seviye farkı var, zaten bunu puan tablosuna bakınca da rahatlıkla görebiliyoruz. Diğer taraftan Dijon evinde dominant bir basketbol oynarken, Blois ise son 6 deplasman maçını kaybetmiş bir ekip. Sezonun ilk karşılaşmasında da Dijon rakibini 74-107 gibi farklı bir skorla adeta sahadan silmişti! Bu maçta da Holston, McDuffie Mobley gibi yıldızların liderliğinde net bir galibiyet alacaklarını, çift haneli farkları yakalayacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-10.5) – 1.49
intobet Oranı: MS 1 (-10.5) – 1.68
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Oklahoma City Thunder – Detroit Pistons İddaa Tahmini (2) 30.03.23

NBA Batı Konferansı ekiplerinden Oklahoma City Thunder Perşembe günü saat 03:00’da Doğu ekibi Detroit Pistons …