Anasayfa / Bourg / Dijon – Bourg İddaa Tahmini 02.02.20

Dijon – Bourg İddaa Tahmini 02.02.20

Fransa JeepElite Pro A 21.hafta mücadelesinde Dijon Pazar saat 18:00’da Bourg ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin toplam sayı limitini 83.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 85.5 oalrak belirlemiş.

Dijon hem BCL’nin hem de ProA’nın iddialı takımlarından biri. Burada 17 galibiye topladılar ve ikinci Monaco’nun hemen bir adım gerisinde yer alıyorlar. Ortalama 85 sayı gönderdiler şimdiye kadar rakip potalara. Evlerinde oynadıkları son 2 lig maçında ise bu ortalamanın üstüne çıkıp rakiplerini de farklı geçtiler. Sırasıyla Orthez’i 86 ve Cholet’i 97 sayı üreterek devirmişlerdi. Solomon ve Sulaimon’un yanı sıra Chassang, Leloup, Holston gibi farklı skor opsitonlarına da sahipler.

Bourg ise 13 galibiyetle 5.sırada ve kendilerine 4.sıra ile ayıran 2 galibiyetlik fark mevcut. Deplasmanda şimdiye kadar oynadıkları 10 maçtan 5 tanesini kazanabildiler ve temel problemleri savunma, ortalama 84 sayı görüyorlar potalarında. Son 2 deplasman maçlarında ise güçlü rakiplerden bu sayıların çok daha fazlasını yemişlerdi. Sırasıyla Monaco’dan 94 ve Asvel’den tam 104 sayı yemişlerdi. Geçen hafta ise kendi sahalarında zayıf Le Portel’i geçerken onlardan bile 82 sayı yemişlerdi.

Dijon, Holston, Julien, Sulaimon gibi isimlerle tempoyu ço seven, özellikle kendi sahasında rahatlıkla 90 sayılara ulaşabilen bir takım. Bu maçta da rakipleri karşısında hücumda etkili olacaklarını düşünüyorum ki Bourg da tempoyu seven bir takım, Dijon’u durdurabilecek savunma anlayışına da sahip değiller. Bu nedenle atarak kazanmaya çalışacaklar ki bu da temponun daha yükselmesi, misafir takımın savunma direncinin daha da düşmesi demek. Bunu Dijon çok iyi değerlendirip baremi aşacaktır.

İddaa Oranı: EvSahibi ÜST (83.5) – 1.50
Bets10 Oranı: EvSahibi ÜST (85.5) – 1.84
Güven Endeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …