Anasayfa / Dijon / Dijon – Gravelines İddaa Tahmini 10.05.22

Dijon – Gravelines İddaa Tahmini 10.05.22

Fransa Betclic ELITE Pro A 33. hafta mücadelesinde Dijon Salı saat 21:30’da Gravelines ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin limitini 86.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 88.5 olarak belirlemiş.

Dijon 32 maçın ardından hanesine 19 galibiyet yazdırdı ve kendisine 5. sırada yer buldu, hedefledikleri 4. sıradan ise sadece averajla uzaktalar ama oradaki Limoges’un 1 maçı eksik, dolayısıyla Dijon’a göre daha avantajlı konumdalar. Ayrıca alttan gelen Strasbourg da sadece 1 adım geride ve 1 maçı da eksik. Dolayısıyla Dijon kalan maçlarda hata yaparsa sadece 4. sırayı kaybetmez, kendisini birden bire 6. sırada da bulabilir. Son 2 maçlarını bu bilinçle üst üste kazanırkenm hücumda da etkili bir performansa imza atmışlar, sırasıyla 100 ve 88 sayı göndermişlerdi rakip potalara. 

Gravelines 32 maçtan 13 galibiyet elde edebildi ve ligin tuzu kuru takımlarından biri, düşme hattı ya da play-off yarışı ile herhangi bir ilgileri yok, zaten son maçlarda da bu paralelde düşük motivasyonla oynadıkları için sonuçlara yansıdı, yüksek skorlu mücadelelerin ardından üst üste 3 maçlarını kaybettiler. Bu son 3 maçta sırasıyla potalarında 88, 88 ve 96 sayı görmüşlerdi. Lig artık bitti diyebiliriz onlar için, bu nedenle de savunmada konsantre olamıyorlar haklı olarak. 

İki takım arasında zaten net bir kalite ve seviye farkı var. Buna bir de Gravelines’ın ligi kafaca tamamlamış olmasını eklediğimizde halen sıralama açısından kritik maçlara çıkacak Dijon gibi konsantre ve formda bir takım karşısında şansları olacağını düşünmüyorum. Ama yine de taraf riskine girmektense Dijon’un Holston ve Carrington liderliğinde son maçlarda ortaya koyduğu verimli hücum performansını düşünerek tercihimi ev sahibi için açılan bareme göre üst seçeneğinden yana kullanacağım. 

İddaa Oranı: EvSahibi ÜST (86.5) – 1.48
Bets10 Oranı: EvSahibi ÜST (88.5) – 1.88
Güven Endeksi: 3Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL iddaa tahmin ve analizleri

Hamburg Towers – Telekom Bonn İddaa Tahmini 20.05.22

Almanya easyCredit BBL play-off serisi 3. maçında Hamburg Towers Cuma günü saat 20:00’da Telekom Bonn …