Anasayfa / Dijon / Dijon – LDLC Asvel Villeurbanne İddaa Tahmini 02.09.21

Dijon – LDLC Asvel Villeurbanne İddaa Tahmini 02.09.21

Hazırlık Maçları kapsamında Bourg’un ev sahipliğinde düzenlenen Ain Star Game turnuvasında Dijon Perşembe saat 21:00’da LDLC Asvel Villeurbanne ile karşılaşacak. Bets10 Asvel’in galibiyeti için 1.41 oran açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış. 

Gaziantep’den ayrılarak gelen koç Markovic’in yönetimindeki Dijon, sezon öncesi kadrosunda değişime gitti. Gerald Robinson, Axel Julien, Chassang, Vanwijn, Jaron Johnson gibi önemli isimlerle yollarını ayırdılar. Karşıyaka’dan Sek Henry, Gravelines’den Gavin Ware, Gaziantep’den Rashard Kelly, Chalons Reims’den Saibou takıma katılan yeni ve değerli parçalar oldular. Ayrıca geçen sezon da takıma liderlik eden Chase Simon ile David Holston da yine direksiyonda olacaklar. Bu turnuvadaki ilk maçlarında da Levallois’ı 73-67 ile geçmişlerdi. O maçta Simon 20 sayı ile öne çıkarken Henry 14 sayı ve Holston da 10 sayı ile galibiyetin diğer mimarlarıydılar. 

Son Fransa şampiyonu ve Euroleague temsilcisi Asvel ise koç Parker ile yola devam ederken takımdan ayrılan isimlerden dolayı zorunlu değişiklikler yaptı. Yabusele, Moustapha Fall, Noua, Hayes, Walton, Heurtel, Bako, Cole takımdan ayrılan önemli isimlerdi. Chris Jones, Okobo, Raymar Morgan, Wembanyama, Osetkowski, Youssoupha Fall ve Kostas Antetokounmpo ile dikkat çeken yeni transferler oldular. Halihazırda kadroda bulunan Diot, Lighty, Lacombe, Howard, Kahudi gibi tecrübeli isimler de yine koç Parker’in en güvendiği silahları arasındalar. Bu turnuvada son 3 şampiyonluğun da sahibi olan Asvel, açılışı Dijon karşısında yapacak. 

Dijon koç Markovic’in göreve gelişi ve kadrosuna kattığı Henry, Kelly, Saibou gibi isimler artı Simon ve Holston liderliğinde elbette yine ligin dişli, tehlikeli takımlarından biri olacak. Ancak Asvel de Heurtel, Fall, Cole, Yabusele gibi önemli kayıplara rağmen yaptığı takviyelerle önemli ölçüde güç kaybetmedi. Chris Jones, Diot, Lacombe, Howard, Osetkowski, Wembanyama, Morgan gibi isimlerle bu maçta Dijon’a üstünlük kuracaklarını, son 3 şampiyonluğu kazandıkları bu turnuvaya galibiyetle başlayacaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 2 – 1.41
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Pesaro – Venezia İddaa Tahmini 18.09.21

Bologna’nın ev sahipliğinde oynanacak olan İtalya Süper Kupa çeyrek final mücadelesinde Pesaro Cumartesi saat 13:00’da …