Anasayfa / Dijon / Dijon – Le Portel İddaa Tahmini 15.06.21

Dijon – Le Portel İddaa Tahmini 15.06.21

Fransa Jeep Elite Pro A 22. hafta erteleme maçında Dijon Salı saat 21:00’da Le Portel ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın lehine 10.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 11.5 olarak açıklamış.

Dijon 33 maçın ardından 26 galibiyet elde etti ve bu maçı kazanması durumunda Asvel son 2 maçını kazansa bile onlardan ikili averajda üstün oldukları için normal sezonu lider bitirmeyi garantilemiş olacaklar. Bu nedenle bu maç çok değerli onlar adına. Bununla beraber evlerindeki karnelerinin de çok iyi durumda olduğunu belirtelim, 16 maçtan 15 tanesini kazandılar. Son 2 iç saha maçlarında Roanne’ı 32 ve Le Mans’ı ise 4 sayı geçmişlerdi. 12 Haziran’da ise deplasmanda Chalon’u 9 sayı farkla geçmişlerdi. 

Le Portel ise 33 maçtan 13 tanesini kazandı ve ligde kalmayı garantilediler. Play-off şansları da kalmadığı için bu maça sadece formalite için çıkacaklarını net olarak söyleyebiliriz. Deplasman karneleri de sıkıntılı durumda, 16 maçtan 12 tanesini kaybettiler, son 2 deplasman maçlarını da üst üste kaybetmişlerdi, sırasıyla Orleans’a 12 ve Cholet’e 8 sayı farkla yenilmişlerdi. Mcintosh, Passave-Ductei ve Abouo gibi sıradan isimlerle buraya kadar gelmeleri ligde kalmaları bile zaten büyük başarıydı. 

Dijon için sezon daha yeni başlıyor diyebiliriz. Şuana kadar işi çok iyi sürdürdüler ve sezonu da liderlik koltuğunda tamamlamak için ellerine önemli bir şans geçmiş durumda. Bu maçı kazanmaları durumunda bunu başaracaklar. Sezon boyunca çok başarılı oldukları evlerinde yine hata yapmayacaklarını, herhangi bir iddiası olmayan ve maça formalite için çıkacak olan Le Portel’i çift haneli farklarla geçeceklerini düşünüyorum ki deplasmandaki ilk kaşrılaşmalarında da 65-73 ile kazanmışlardı. Alternatif olarak da Le Portel için açılan baremden alt seçeneğini değerlendirebilirsiniz. 

İddaa Oranı: MS 1 (-10.5) – 1.41
Bets10 Oranı: MS 1 (-11.5) – 1.72
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

BSL Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve anzlizleri

Yukatel Merkezefendi Belediyesi – Semt77 Yalovaspor İddaa Tahmini 17.10.21

ING Basketbol Süper Ligi 4. hafta mücadelesinde Yukatel Merkezefendi Belediyesi Pazar saat 13:00’da Semt77 Yalovaspor …