Anasayfa / Dijon / Dijon – Limoges İddaa Tahmini 27.05.22

Dijon – Limoges İddaa Tahmini 27.05.22

Fransa Betclic ELITE Pro A play-off serisi 2. maçında Dijon Cuma saat 21:30’da Limoges ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 misafir takım lehine 3.5 handikap belirlemişler.

Dijon normal sezonu 5. sıradan bitirmiş olmasına rağmen serinin ilk maçında denk rakibi Limoges’u deplasmanda 70-94’lük skorla hezimete uğratarak hem psikolojik üstünlüğü hem de saha avantajını eline almış oldu. Hücumda müthiş bir performans sergiledikleri o maçta Carrington 22 sayı, 4 ribaund, 3 asist, Ware 18 sayı, 5 ribaund, Kelly 13 sayı, 6 ribaund ve Holston 8 sayı, 12 asist ile galibiyeti getiren başlıca isimler olmuşlardı. 

Limoges sezonu 4. sırada bitirerek play-off’a saha avantajı ile girmişti ama bu bir işe yaramadı, ilk maçı taraftarları önünde tam 24 sayı farkla kaybederek büyük bir hayal kırıklığı yarattılar. Hücumda sınıfta kaldıkları o amçta Harper 16 sayı, 5 ribaund, 3 asist ve Massinburg 13 sayı ile yegane çift haneli skor katkısı verebilen isimlerdi, yeni transferleri Frankamp ise 9 sayıda kalmış, beklentileri karşılayamamıştı. 

Koç Markovic’in öğrencileri ilk maçta guard rotasyonunun tecrübe farkıyla rakibine net bir üstünlük sağlamıştı. Deplasmanda gelen 24 farklı dominant galibiyet sonrası yakaladığı psikolojik üstünlüğü kendi sahalarında avantaja çevireceklerini, Carrington ve Holston liderliğinde bir kez daha net bir galibiyet alacaklarını, adlarını yarı finale yazdıran taraf olacaklarını düşünüyorum. Bu tamam mı devam mı maçında Limoges’un daha fazla direneceğini düşünüyorum, bu nedenle de düşük bir handikap tercih ettim. 

İddaa Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.50
Bets10 Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.73
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Piratas de Quebradillas – Indios de Mayaguez İddaa Tahmini 28.06.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Piratas de Quebradillas Salı günü saat 03:00’da Indios de Mayaguez ile …