Anasayfa / Dominik Cumhuriyeti Milli Takımı / Dominik Cumhuriyeti – Şili İddaa Tahmini 14.09.18

Dominik Cumhuriyeti – Şili İddaa Tahmini 14.09.18

2019 FIBA Dünya Kupası Amerika Elemeleri 2.tur F grubu mücadelesinde Dominik Cumhuriyeti Perşembe’yi Cuma’ya bağlayan gece saat 03:30’da Şili‘yi ağırlayacak. Bets10 toplam sayı limitini 148.0 olarak belirlemişken İddaa henüz oranları açıklamamış.

Dominik aslında bu kıtanın basketbol adına değerli takımlarından biri ama son yıllarda biraz düşüşte olduklarını söyleyebiliriz. İlk tur gruplarından buraya 4 galibiyet taşıyabildiler ve 5 galibiyetli takımların ardından ancak 4.sırada yer alabiliyorlar. Bu nedenle de gruptaki kaderleri için özellikle evlerindeki her maç çok kritik olacak. Hücumda tempolu ve etkili bir takımlar 80 sayılara kolaylıkla ulaşabiliyorlar.

Şili Amerika kıtasının basketbol açısından zayıf halkalarından biri. İlk turdan da sadece 1 galibiyet taşıyarak bunu kanıtladılar zaten. Hücumda oldukça sınırlı kadroları var. Buna karşın savunmada zaman zaman direnç göstermeye çalışıyorlar, tempoyu düşürme hedefinde oluyorlar genelde.

Dominik için bu maç çok kritik çünkü en iyi 4. olabilmek için Uruguay ile yarışacaklar büyük olasılıkla ve bu anlamda belki de grupta oynayacaklar en kolay maç olacak. Rakibin tempoyu düşürme tuzağına düşmeyeceklerini ve kendi oyunlarını sergileyerek etkili bir hücum performansı ile galibiyete ulaşacaklarını düşünüyorum. Temponun yükseleceğini düşündüğüm için Şili’nin de 60-65 arasında bir katkı vermesini bekliyorum. Bu nedenle tercihim üst seçeneği olacak.

İddaa Oranı: –

Bets10 Oranı: ÜST (148.0) / 1.75

Güven İndeksi: 8/10Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

fransa pro a basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Cholet – Chalon Saone İddaa Tahmini 29.09.20

Fransa JeepElite Pro A 2.maç gününde Cholet Salı saat 21:00’da Chalon Saone ile karşılaşacak. İddaa …