Anasayfa / Duna / Duna Aszfalt – Kaposvari KK İddaa Tahmini 15.05.24

Duna Aszfalt – Kaposvari KK İddaa Tahmini 15.05.24

Macaristan Ligi kaybedenler etabı mücadelesinde Duna Aszfalt Çarşamba günü saat 19:00’da Kaposvari KK ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Hovarda misafir takım lehine 6.5 handikap belirlemişler. 

Duna son 2 maçını üst üste kaybetti ve bu nedenle de 5. sırada yer aldı 4 galibiyetle. Düşme hattından ise sadece averajla uzaktalar ki oradaki takım da buradaki rakipleri Kaposvari zaten! Dolayısıyla bu maçı adetea duble galibiyet vaadettiğini söyleyebiliriz. Evlerindeki performanslarına baktığımızda üst üste 4 galibiyette sonra Szedak’a direnseler de son nefeste 2 sayı farkla yenilmişlerdi. 

Kaposvari de tıpkı rakibi gibi, son 2 maçını kaybetti ve 4 galibiyette kaldı. Belirttiğim gibi rakibi Duna’nın averajla gerisinde son sırada yer alıyorlar. Deplasman karnelerine baktığımızda da işlerin yolunda gitmediğini biliyoruz. Evden uzaktaki son 5 maçtan 4 tanesini kaybettiler. Son olarak Kormend karşısında zaman zaman direnseler de 7 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. 

Bitime 2 maç var ve dolayısıyla bu maç iki takım adına da çok ama çok önemli. Aralarındaki maçlarda şuanda 1-1 eşitlik var ve kaybeden takımın hem bir galibiyet geriye düşeceğini hem de ikili averajı kaybedeceğini belirtelim, bu da düşme potasında altın değerinde bir galibiyet demek! Ev sahibi ekibin bu fırsatı kaçırmayacağını, evinde taraftar desteği ile beraber kazanırken handikapı da geçeceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.60
Hovarda Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.78
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Fransa Pro A Ligi iddaa tahmin ve analizleri

LDLC Asvel Villeurbanne – Paris Basketball İddaa Tahmini 30.05.24

Fransa Betclic ELITE Pro A yarı final serisi 4. maçında LDLC Asvel Villeurbanne Perşembe günü …