Anasayfa / Dziki Warsaw / Dziki Warszawa – GTK Gliwice İddaa Tahmini 03.11.23

Dziki Warszawa – GTK Gliwice İddaa Tahmini 03.11.23

Polonya Ligi 7. hafta mücadelesinde Dziki Warszawa Cuma günü saat 19:30’da GTK Gliwice ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 164.5 olarak açıklamışlar. 

Ligin yeni ekiplerinden Dziki şuana kadar beklentilerin üstüne çıktı, 6 maçtan 4 tanesini kazanarak düşme potasından uzak kaldıkları gibi play-off yarışına da dahil olmuş oldular. Ancak son 3 maçlarından ikisini kaybettiklerini ve formsuz bir dönemde olduklarını da belirtelim. Bu 3 maçlık sekansta sonuçlardan bağımsız olarak bize tempolu ve bol skorlu mücadeleler izlettiklerini belirtelim, sırasıyla 181, 178 ve 199 sayı üretilmişti o maçlarda. 

GTK ise ligin en zayıf halkası, ligde oynanan 6 haftanın ardından galibiyetle tanışamayan tek takım konumundalar. Galibiyet elde edememelerinin temel nedeni kuşkusuz yumuşak savunmalarıydı, ortalama 93 sayı görüyorlar potalarında! Son 2 maçlarında da bu paralelde kaybederken bize yüksek skorlar izletmişlerdi, sırasıyla 193 ve 182 sayı üretilmişti o maçlarda. Son olarak konuk ettikleri Gora karşısında ilk galibiyete çok yaklamışlar ama son nefeste 90-92 ile kaybetmişlerdi. 

Her ne kadar iki takım arasında kağıt üstünde kadro kalitesi anlamında ciddi farklar olmasa da sahada oynanan basketbol seviyesi ve takım olgusu konusunda Dziki rakibinden bir kaç adım önde. Hücumdaki etkili performansları ile öne çıktıklarını biliyoruz ve karşılarında GTK gibi tempoyu seven, buna karşın savunması yumuşak bir takım varken bize bir kez daha yüksek skorlu bir mücadele izleteceklerini düşünmek yanlış olmaz. 

İddaa Oranı: ÜST (164.5) – 1.64
intobet Oranı: ÜST (164.5) – 1.78
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Minnesota Timberwolves – Utah Jazz İddaa Tahmini 01.12.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Minnesota Timberwolves Cuma günü saat 04:00’da Utah Jazz ile karşılaşacak. Hem …