Anasayfa / Calgary Surge / Edmonton Stingers – Calgary Surge İddaa Tahmini 10.07.24

Edmonton Stingers – Calgary Surge İddaa Tahmini 10.07.24

Kanada Ligi Batı Konferansı mücadelesinde Edmonton Stingers Çarşamba günü saat 04:00’da Calgary Surge ile karşılaşacak. intobet misafir takım lehine 6.5 handikap belirlemişken iddaa ise bu maça oran açmamış.

Edmonton son dönemin formda ekiplerinden birisi, çıktıkları 5 maçtan 4 tanesini kazandılar ve bu sayede de 11 galibiyete ulaşarak konferansta liderlik koltuğunda oturmaya başladılar. Evlerindeki performansları da gayet iyi, son 3 maçlarını üst üste kazanmayı başardılar. Son 2 iç saha maçlarında Vancouver’ı 17 sayı ve Brampton’u ise tam 20 sayı farkla ezip geçtiklerini görmüştük. 

Calgary ise son 2 maçını üst üste kaybetti ve bu nedenle de 6 galibiyette kaldı, maçları eksik olsa da artık ilk 2 yarışından iyice uzaklaştılar. Ayrıca deplasman karnelerinin de sıkıntılı olduğunu belirtelim, son 2 maçlarında Brampton’a direnseler de 3 sayı farkla ve Niagara’ya karşı ise varlık gösteremeden tam 20 sayı farkla kaybetmekten kurtulamamışlardı. 

İki takım arasında net bir siklet farkı olduğunu söyleyebiliriz, bunu puan tablosu da bize gösteriyor zaten. Ayrıca son maçlarda Edmonton’un özellikle evindeki performansına bakınca bu maçta da net favori olduğunu söyleyebiliriz. Son maçında konuk olduğu Niagara’dan 20 sayı fark yiyen zayıf rakipleri karşısında Warren, Miller, Clarke liderliğinde sorun yaşayamayacaklarını, handikapı geçerek kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.76
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Kanada Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Winnipeg Sea Bears – Calgary Surge İddaa Tahmini 24.07.24

Kanada Ligi Batı Konferansı mücadelesinde Winnipeg Sea Bears Çarşamba günü saat 03:00’da Calgary Surge ile …