Anasayfa / Edmonton Stingers / Edmonton Stingers – Saskatchewan Rattlers İddaa Tahmini 02.07.24

Edmonton Stingers – Saskatchewan Rattlers İddaa Tahmini 02.07.24

Kanada Ligi Batı Konferansı mücadelesinde Edmonton Stingers Salı günü saat 01:00’da Saskatchewan Rattlers ile karşılaşacak. Best10 toplam sayı limitini 179.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Edmonton son dönemin formda takımlarından birisi. Çıktıkları 5 maçtan 4 tanesini kazandılar ve bu sayede de 8 galibiyete ulaşarak liderlik koltuğunu Vancouver ile paylaşmaya başladılar. Diğer yandan son 4 maçlarına baktığımızda 4 tanesinde ortak noktanın yüksek tempo ve bol skor olduğunu da görebiliriz, o maçlarda sırasıyla 184 sayı, 183 sayı ve 205 sayı üretilmişti. 

Rattlers ise son 4 maçını üst üste kaybetti, son dönemin formsuz ekiplerinden birisi. Buna rağmen topladıkları 5 galibiyetle halen ilk 4 yarışından kopmuş değiller. Deplasman karnelerine baktığımızda ise son 2 maçı üst üste kaybederken bir diğer ortak noktanın da yüksek tempo ve bol skor olduğunu görebiliriz. O maçlarda sırasıyla 183 sayı ve 204 sayı izletmişlerdi bize. 

İki takım arasında özellikle son dönemdeki performanslarına bakınca net bir siklet farkı görebiliriz. Edmonton son olarak 30 Haziran’da deplasmanda olmasına rağmen liderlik yarışında olduğu denk rakibi Vancouver’ı etkili bir hücum performansı eşliğinde 88-107’lik skorla farklı mağlup etmişti. Bu maçta da benzer bir senaryoyu bize evlerinde göstereceklerini tahmin ediyorum. Önceliki tercihim toplam baremden üst seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: –
Best10 Oranı: ÜST (179.5) – 1.74
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Dominik Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Caneros – Titanes Del Licey İddaa Tahmini 25.07.24

Dominik Cumhuriyeti Ligi mücadelesinde Caneros Perşembe günü saat 03:00’da Titanes del Licey ile karşılaşacak. intobet …