Anasayfa / Elitzur Kiryat Atta / Elitzur Kiryat Atta – Hapoel Jerusalem İddaa Tahmini 06.05.24

Elitzur Kiryat Atta – Hapoel Jerusalem İddaa Tahmini 06.05.24

İsrail Winner Ligi kazananlar etabı mücadelesinde Elitzur Kiryat Ata Pazartesi günü saat 20:15’de Hapoel Jerusalem ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 165.5 olarak açıklamışlar. 

Ata son 3 maçından ikisini kazandı ve ilk 4 yarışında biraz daha umutandı, bir maç eksikleri bulunan rakiplerinden 3 adım gerideler. Dolayısıyla bu galibiyet onlar adına sanki duble galibiyet gibi olacak sıralama açısından. Son 4 maçlarına baktığımızda ise sonuçlardan bağımsız olarak 3 maçta ortak noktanın yüksek skorlar olduğunu görebiliriz, o maçlarda sırasıyla 183 sayı, 197 sayı, 176 sayı üretilmişti. 

Jerusalem ise her ne kadar normal sezonda beklentileri karşılayamamış olsa da burada kazananlar etabında ritmini bulmuş, güçlü bir ekip. Nitekim son 5 maçlarından 4 tanesini kazandılar ve bu sayede de 15 galibiyete ulaştılar, 4 sırada yer alıyorlar. Hedefleri en azından yerlerini korumak ve play-off serisine saha avantajı ile başlamak olacak. Onların da son 4 maçlık sekanslarına baktığımızda genelde kazandıklarını ve bir diğer ortak noktanın da yüksek skorlar olduğunu görüyoruz, sırasıyla 185 sayı, 188 sayı, 175 sayı ve 172 sayı üretilmişti o maçlarda. 

İki takım 2 Mart’ta Jerusalem’de karşılaşmışlar, temponun yüksek olduğu maçı ev sahibi Hapoel etkili bir hücum performansının ardından 97-83 gibi farklı bir skorla kazanmayı bilmişti. Bu maçta deplasmanda olacaklar belki ama kalite farkını yine hücum tarafında göstermelerini bekleyebiliriz. Sonuçta Ata tempoyu tetikleyen ve savunması güven vermeyen bir ekip. Bu nedenle tercihim yüksek skorlu bir Jerusalem galibiyeti olacak yine. 

İddaa Oranı: ÜST (165.5) – 1.58
intobet Oranı: ÜST (165.5) – 1.73
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Slovenya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Helios Suns – Cedevita Olimpija İddaa Tahmini 24.05.24

Slovenya Ligi final serisi ilk maçında Helios Suns Cuma günü saat 19:15’de Cedevita Olimpija ile …