Anasayfa / Endonezya Ligi / Evos Thunder – Tangerang Hawks İddaa Tahmini 06.07.24

Evos Thunder – Tangerang Hawks İddaa Tahmini 06.07.24

Endonezya Ligi mücadelesinde Evos Thunder Cumartesi günü saat 16:00’da Tangerang Hawks ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Hovarda ilk yarı limiti için 81.5 baremn belirlemişler. 

Evos ligin orta şekerli takımlarından birisi. Ancak son dönemde formsuzlardı, üst üste 3 maçlarını kaybettiler. O maçlarda özellikle savunmada sorun yaşamışlar, son ikisinde 181 sayı ve 179 sayı izletmişlerdi bize. Son maçta ise kendilerine geldiler ve konuk ettikleri Pacific’i 93-87 ile geçerek kötü gidişata dur demiş oldular. O maçta Bird 32 sayı, 13 ribaund ile yıldızlaşırken, McGlynn 24 sayı, 6 ribaund, 7 asist ve Pamungkas 20 sayı ile öne çıkan isimlerdi. 

Tangerang ise ligin vasat ekiplerinden birisi, 7 galibiyette kaldılar ve play-off potasından 4 adım uzaktalar… Onlar da rakibe benzer şekilde üst üste 3 maçlarını kaybederek kötü bir dönemden geçtiler, o maçların ikisinde ortak nokta yüksek skordu ve bize 164 sayı ile 194 sayı izletmişlerdi. Son maçta ise kendilerine geldiler ve deplasmanda olmalarına rağmen West Bandits’i etkili bir hücum performansının ardından 95-98’lik skorla yenmeyi başardılar. 

İki takım da son dönemde benzer mağlubiyet sekanslarından çıkıp kazanarak şeytanın bacağını kırmışlardı. Bunun yanında bir diğer ortak nokta da son maçlarda tempolu ve hücum odaklı bir basketbol oynarken, savunmada ise yumuşak kalmalarıydı. Bu maçta da tempo konusunda birbirlerine çanak tutacaklarını, karşılıklı olarak savunma zaaflarını da ilk yarıdan rahatlıkla cezalandırmaya başlayacaklarını öngörüyorum. 

İddaa Oranı: İY ÜST (81.5) – 1.73
Hovarda Oranı: İY ÜST (81.5) – 1.83
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …