Anasayfa / 2019 FIBA Dünya Kupası Afrika Elemeleri / Fas – Kamerun İddaa Tahmini 01.12.18

Fas – Kamerun İddaa Tahmini 01.12.18

2019 Dünya Kupası Afrika Elemeleri E grubu mücadelesinde Fas Cumartesi saat 19:30’da Kamerun ile karşılaşacak. Bets10 toplam sayı limitini 138.5 olarak açıklamışken İddaa ise limitleri netleştirmemiş.

Fas 10 maçın ardından sadece 3 galibiyet alabildi ve zayıf halka olduklarını söylemek yanlış olmaz. Özellikle hücumda sıkıntılı bir takım Fas. Son 5 maçlarına baktığımızda 4 tanesinde düşük skorlar çıktı, bu maçlarda sırasıyla 53, 50, 63 ve 51 sayı üretebilmişlerdi.

Kamerun ise 10 maçın ardından 5 galibiyet elde edebildi ve Fas’ın aksine halen gruptan çıkma şansları var az da olsa. Ancak onlar da son maçlarda formsuzlar, 5 maçtan sadece 1 galibiyet alabildiler. Bu maçlardaki temel sorunları da hücum performanslarıydı, Son 2 maçlarında 58 ve 73 sayı atabilmişlerdi.

Fas’ın zaten iddiası kalmadı. Kamerun ise hücumda sınırlı bir takım. Bu maçı kazanıp az olan şanslarını devam ettirmek istiyorlar. İddiası olmayan Fas karşısında yine savunmaları ve fiziksel oyunları ile etkili olmaya çalışacaklardır ki zaten hücumda sınırlı olan Fas’ın da bu oyunda 60 sayıyı geçmesi kolay olmayacaktır. Bu nedenle de tercihim alt seçeneği olacak.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: ALT (138.5) / 1.71
Güven İndeksi: 8/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

fransa pro a basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Limoges – As Monaco İddaa Tahmini 26.05.19

Fransa Jeep Elite Pro A çeyrek final serisi 2.maçında Limoges Pazar saat 19:30’da As Monaco …