Anasayfa / FC Barcelona / FC Barcelona – Breogan İddaa Tahmini 17.03.24

FC Barcelona – Breogan İddaa Tahmini 17.03.24

İspanya Liga Endesa 25. hafta mücadelesinde FC Barcelona Pazar günü saat 14:30’da Breogan ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 12.5 handikap belirlemişler. 

Barça son 3 maçtan ikisini kazandı ligde ve Euroleague’de olduğu gibi burada da işler yolunda diyebiliriz. 16 galibiyete ulaştılar ve 3. sıradaki yerlerini korudular. 2. sıraki Malaga ile aralarındaki fark açıldı, 4 galibiyet oldu. Bu nedenle ana hedefleri yerlerini korumak olacak. Bu yolda da kendileriyle aynı galibiyette olan Murcia ve Granca’ya yakalanmamaya çalışacaklar ki bir maçları eksik, yani bu maçı kazanmaları kritik olacak. Evlerindeki son 2 maçta Zaragoza’yı tam 41 sayı ve Partizan’ı da 18 sayı farkla yenmişlerdi. 

Breogan cephesinde ise işler yolunda değil, 5 maçtır kaybediyorlar… Bu nedenle de 6 galibiyette kaldılar ve düşme hattında yer alıyorlar Obradoiro ve Palencia ile beraber. Hazır Obradoiro’nun kaybettiği haftada burada bir sürpriz yapabilirlerse onları altlarına alıp düşme potasından bir adım uzaklaşabilirler. Ancak Breogan deplasmanda tam 7 maçtır kazanamayan bir takım, bunun altını çizelim… Son deplasman maçlarında da Badalona’ya 8 sayı farkla kaybetmişlerdi. 

Bu sezon ilk karşılaşmalarında Barça deplasmanda olmasına rağmen rakibine potayı göstermemiş, sadece 63 sayıya izin vererek tam 16 sayı farkla dominant bir galibiyet almıştı. O günden bugüne değişen bir şey olmadı takımlar arasındaki seviye farkı anlamında. Hatta Barça son dönemde, özellikle iç saha maçlarında formda ve net galibiyetler alıyor. Breogan gibi 7 deplasman maçını üst üste kaybetmiş zayıf bir rakip karşısında da sürprize izin vermeyip çift haneli farklarla kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-12.5) – 1.42
intobet Oranı: MS 1 (-12.5) – 1.55
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İzlanda Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Thor Thorl – UMFN Njardvik İddaa Tahmini 22.04.24

İzlanda Ligi çeyrek finak serisi 4. maçında Thor Thorl Pazartesi günü saat 22:30’da UMFN Njardvik …