Anasayfa / FC Barcelona / FC Barcelona – Kızıl Yıldız İddaa Tahmini 10.11.23

FC Barcelona – Kızıl Yıldız İddaa Tahmini 10.11.23

Turkish Airlines Euroleague 7. hafta mücadelesinde FC Barcelona Cuma günü saat 22:30’da Kızıl Yıldız ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet ev sahibinin limitini 81.5 olarak açıklamışlar. 

Barça koç değişikliği artı takımdaki revizyona rağmen bu sezon da favorilerden biri olduğunu gösterdi, 6 maçtan 5 galibiyet çıkardılar. Burada Palau’da oynadıkları 3 maçta da hata yapmadılar ve bu maçlarda ortalama 90 sayı üreterek ne kadar etkili bir hücum takımı olduklarını da kanıtladılar. Son olarak dişli rakiplerden birisi olan Pana’yı 80-72 ile geçmişlerdi. Geçen hafta forma giyemeyen Jokubaitis ile Laprovittola’nın bu maçta oynaması bekleniyor. 

Kızıl Yıldız ise sezona kötü bir giriş yapmış ve yönetim bu gidişata sabretmek istemeyerek koç değişikliğine gitmişti. Üst üste 4 mağlubiyetin ardından koç Sfairopoulos ile son maçta Bayern’i Belgrad’da 74-68 ile geçmişler, kötü gidişata dur demişlerdi. Ardından da ligde Buduncost’u yine evlerinde oynamanın avntajıyla, etkili bir hücum performansı eşliğinde 95-86’lık skorla geçmeyi bildiler. Bu maçta Simonovic ve iki önemli kısa savunmacıları Hanga ile Lazic’den faydalanamayacaklarını belirtelim. 

Kağıt üstünde Barça, rakibinden çok daha iyi bir takım. Özellikle pota altında Willy ve Vesely ile beraber fark yaratıyorlar ki koç Grimau bu sezon Da Silva’dan da iyi katkı alıyor. Bunu yanında Laprovittola ile Jokubaitis’in dönüşü hücum performanslarını yukarı çekmelerini sağlayacaktır ki Kızıl Yıldız’ın Hanga ve Lazic’in olmayacağı bir günde Teo, Nedovic, Napier gibi savunması zayıf guardlarla Barça hücumları karşısında ayakta durabileceğini sanmıyorum. Barça’nın kazanırken 80 baremini geçmesini bekliyorum. 

İddaa Oranı: EvSahibi ÜST (81.5) – 1.42
intobet Oranı: EvSahibi ÜST (81.5) – 1.67
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Minnesota Timberwolves – Utah Jazz İddaa Tahmini 01.12.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Minnesota Timberwolves Cuma günü saat 04:00’da Utah Jazz ile karşılaşacak. Hem …