Anasayfa / FC Barcelona / FC Barcelona – Manresa İddaa Tahmini 05.09.21

FC Barcelona – Manresa İddaa Tahmini 05.09.21

Hazırlık Maçları kapsamında düzenlenen Katalan Ligi final mücadelesinde FC Barcelona Pazar saat 22:30’da Manresa ile karşılaşacak. Bets10 Manresa lehine 12.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Barça son Euroleague finalisti ve Endesa şampiyonu ünvanını korumak adına kadrosunda gelişime gitti. Hayes, Jokubaitis, Laprovittola, Sertaç gelirken Claver, Hanga, Bolmaro, Westermann, Gasol ile yollar ayrılmıştı. Hazırlık döneminde iyi sinyaller verdiler, 3 maçlarını da kazandılar. Bu turnuvanın yarı final maçında da Badalona’yı 82-69’luk skorla zorlanmadan geçmişlerdi. Davies 13 sayı, Jokubaitis 11 sayı ve Laprovittola 10 sayı ile o maçta öne çıkan isimlerdi. 

Manresa ise koç Martinez ile yola devam ederken kadrosunda yenilenmeye gitti. Thomasson, Berzins, Moneke, Maye, Bako, Francisco takımın yeni silahları olurken, Perez, Martinez, Jou ve Sima da geçen sezon olduğu gibi yine takımın önemli parçaları olmaya devam edecekler. Şimdiye kadar 4 hazırlık maçı yaptılar ve 3 tanesini kaybettiler. Bu turnuvanın yarı finalinde ise Andorra’yı zor da olsa 82-79 ile yenmişlerdi. O maçta Perez 13 sayı, Bako 12 sayı, Thomasson 11 sayı ve Sima ise 10 sayı ile galibiyetin mimarları olmuşlardı. 

İki takım arasında hem kadro kalitesi hem de hedefler anlamında ciddi farklar var. Barça, Calathes, Higgins, Davies gibi yıldızların yanına Hayes ve Laprovittola gibi değerli parçarla da ekledi. Bu maçta da özellikle Hayes ile Davies’in Manresa karşısında fark yaratacağını, Higgins’in de henüz oturmamış Manresa savunması karşısında skor üretimi yaşamayıp takımını galibiyete taşıyacağını düşünüyorum. Ana tercihim Barça’nın handikaplı gaibiyetinden yana olacak, alternatif olarak da Manresa için açılan baremden alt seçeneğine gidebilirsiniz. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 (-12.5) – 1.83
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Buducnost – Avtodor İddaa Tahmini 17.09.21

Hazırlık Maçları kapsamında Buducnost Cuma saat 16:30’da Avtodor ile karşılaşacak. Mobilbahis Karadağ ekibinin galibiyeti için …