Anasayfa / FC Barcelona / FC Barcelona – Olimpia Milano İddaa Tahmini 28.10.22

FC Barcelona – Olimpia Milano İddaa Tahmini 28.10.22

Turkish Airlines Euroleague 5. hafta mücadelesinde FC Barcelona Cuma günü saat 21:30’da Olimpia Milano ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 155.5 olarak açıklamışlar. 

Barça geçen sezon olduğu gibi yine şampiyonluk adaylarından birisi. Ancak sezona iyi bir giriş yapamadılar, 4 maçlarından ikisini kaybettiler. Euroleague ve Endesa’daki son 2 maçlarında ise geçen sezondan gelen savunma alışkanlığını sürdürdüklerini, oyunu sertleştirdiklerini gördük ki bu maçlarda 145 ve 132 sayı çıkmıştı sadece. Son olarak burada Blaugrana’da Tenerife’yi 67-65 ile son nefeste yenmişlerdi. Mirotic ve Martinez’in sakatlıkları devam ederken, Kuric ve Abrines’in durumları ise maç saatinde belli olacak. 

Milano ise geçen sezon bıraktığı yerden devam ediyor, 4 maçlarından 3 tanesini kazanarak bunu gösterdiler zaten. Yine savunmada özel performanslar izlettiler bizlere, potalarında maç başına sadece 72 sayı gördüklerini belirtelim. İki kulvarda Serie A ve Euroleague’de oynadıkları son 3 maçlarından ikisinde de bu savunma performansına paralel skorlar çıkmıştı ve sırasıyla 155 ile 146 sayı üretilmişti. Son olarak Serie A’da konuk oldukları dişli rakipleri Venezia’ya 77-69 ile kaybetmekten kurtulamamışlardı. Sakatlıkları devam eden Shields ile Mitrou-Long’un yokluğu da onların hücum performanslarının düşmesine neden oluyor kuşkusuz.

F4 hedefi ile yola çıkan iki denk takımın kapışmasını izleyeceğiz. Barça’da Mirotic ve Milano’da Shields ile Mitrou-Long’un olmaması takımların karşılıklı olarak skor potansiyellerini aşağı çekmiş durumda. Zaten savunmada sert ve disiplinli takımlar olduklarını düşününce de bu maçta, Blaugrana’da bol bol kemik sesi duyacağımızı söylemek yanlış olmayacaktır. Kazanan tarafın 80 kaybeden tarafın ise 75 bareminin altında kalmasını bekliyorum. Bu nedenle de tercihim toplam baremden alt seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: ALT (155.5) – 1.49
intobet Oranı: ALT (155.5) – 1.63
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Fransa LNB Pro A iddaa tahmin ve analizleri

Paris – Dijon İddaa Tahmini 03.12.22

Fransa Betclic ELITE Pro A 11. hafta mücadelesinde Paris Cumartesi günü saat 22:00’da Dijon ile …