Anasayfa / Alba Berlin / FC Bayern Munich – Alba Berlin İddaa Tahmini 05.02.21

FC Bayern Munich – Alba Berlin İddaa Tahmini 05.02.21

Turkish Airlines Euroleague 24. hafta mücadelesinde FC Bayern Munich Cuma saat 22:30’da Alba Berlin ile karşılaşacak. İddaa misafir takım lehine 4.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 3.5 olarak açıklamış.

Koç Trinchieri yönetimindeki Bayern bu sezonun tartışmasız en iyi takımlarından biri. Hem iyi basketbol oynuyorlar hem de istikrarlılar. 23 maçtan 14 galibiyet toplayarak da zaten bunu gösterdiler. Ayrıca Audi Dome’u da kale gibi koruyorlar, 11 maçtan 8 tanesini kazanarak en başarılı iç saha takımlarından biri konumundalar. Evlerinde yakaladıkları 5 maçlık güzel seri 15 Ocak’ta Real karşısında uzatmada kaybetmeleri sonucu bozulmuştu ki o tarihten beri deplasmanda oynuyorlar. Sakatlar döndü, sadece Sisko kaldı, onun da durumu maç saatinde belli olacak.

Alba bu sezonun en dengesiz takımlarından biri. Ne zaman ne yapacakları belli olmuyor. Bir bakıyorsunuz şampiyonluk adaylarından birini yeniyorlar bir bakıyorsunuz denk rakiplerinden birinden fark yiyorlar. Günlük performanslar onlar adına çok belirleyici oluyor. Zate bu istikrarsız performans nedeniyle de 23 maçtan sadece 8 tanesini kazanabildiler ve artık play-off şansları kalmadı, tam 5 galibiyet gerideler rakiplerinden. Ayrıca tahmin edeceğiniz üzere deplasman karneleri de iyi değil, 10 maçtan 6 tanesini kaybettiler. Son 3 deplasman maçlarında Real’den 29, Efes’den 8 sayı fark yerken, yine o özel günlerden birine denk gelmiş ve Baskonia’yı devirmişlerdi. Son maçlarında ise konu ettikleri Real’e 9 sayı ile kaybettiler. İki önemli oyun kurucuları Siva ve Granger’dan bu maçta faydalanamayacaklar.

Bayern bu sezonun en istikrarlı ve disiplinli takımlarından biri. Koç Trinchieri’nin kurduğu sıradan gibi görünen ama her oyuncudan ekstra verim aldığı geniş rotasyon onlara büyük avantajlar sağladı. Bu maçta da rakibin iki önemli oyun kurucusu Granger ve Siva yokken Baldwin’in dominant bir performans sergilemesini, ayrıca pota altında da Reynolds’ın yine fark yaratmasını bekliyorum. Artık ilk 4 yarışının üst seviyelere çıktığı bu günlerde Bayern’in hata yapmayacağını, eksik rakibi karşısında kendi sahasında düşük handikapı aşarak kazanacağını tahmin ediyorum.  

İddaa Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.42
Bets10 Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.50
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Crailsheim Merlins – Wurzburg İddaa Tahmini 03.03.21

Almanya easyCredit BBL 20. hafta mücadelesinde Crailsheim Merlins Çarşamba saat 22:30’da Wurzburg ile karşılaşacak. İddaa …