Anasayfa / Alba Berlin / FC Bayern Munich – Alba Berlin İddaa Tahmini 10.06.24

FC Bayern Munich – Alba Berlin İddaa Tahmini 10.06.24

Almanya easyCredit BBL final serisi 2. maçında FC Bayern Munich Pazartesi günü saat 21:30’da Alba Berlin ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Hovarda misafir takım lehine 7.5 handikap belirlemişler. 

Bayern yarı final serisini 3-0 ile süpürdüğü için bu seriye daha diri ve daha taze gelen taraftı. Zaten hem koç farkı hem de kaliteli kadrolarıyla bir adım öndeydiler ki bunu evlerindeki ilk maçta da sahaya yansıttılar, 79-67 gibi net bir skorla kazanmayı bildiler. İlk maçta Lucic 17 sayı, 4 ribaund, 5 asist, Edwards 15 sayı, 4 ribaund ve Obst 15 sayı ile galibiyeti getiren isimlerdi. Ibaka da onlara 10 sayı, 5 ribaund ile destek olmuştu. 

Alba bu sezonun en vasat takımıydı Euroleague’de ve BBL’de de normal sezonu 2. sırada bitirmesine rağmen yarı final serisinde Chemnitz gibi aslında kendi sikletlerinde olmayan bir rakip karşısında ne kadar zorlandıklarını gördük, ancak 3-2 ile seriyi geçebilmişlerdi. Nitekim dinlenen ve daha diri olan rakibi Bayern karşısında bu zor seri sonrasında deplasmandaki ilk maçta varlık gösteremediler ve sadece 67 sayı üreterek 12 sayı fark yediler… 

Bayern hem elindeki daha tecrübeli ve daha kaliteli kadro hem de koç Laso farkıyla serinin net favorisi zaten. Bir de buna saha avantajını ekleyince ilk maçta olduğu gibi çift haneli farklarla kazandıklarını görüyoruz. Bu maçta da BMW Park’da sürprize izin vermeyeceklerini düşünüyorum. Edwards, Ibaka, Lucic, Francisco, Booker gibi silahların liderliğinde bir kez daha kazanacaklarını ve handikapı da zorlanmadan geçeceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-7.5) – 1.43
Hovarda Oranı: MS 1 (-7.5) – 1.61
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Yeni Zelanda Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Auckland Huskies – Whai İddaa Tahmini 16.06.24

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Auckland Huskies Pazar günü saat 06:00’da Whai ile karşılaşacak. Hem İddaa …