Anasayfa / Alba Berlin / FC Bayern Munich – Alba Berlin İddaa Tahmini 14.06.22

FC Bayern Munich – Alba Berlin İddaa Tahmini 14.06.22

Almanya easyCredit BBL final serisi 2. maçında FC Bayern Munich Salı günü saat 20:00’da Alba Berlin ile karşılaşacak. İddaa misafir takım lehine 2.5 handikap belirlemişken Rexbet ise handikapı 4.5 olarak belirlemiş.

Bayern ilk maçta formda rakibi karşısında deplasmanda beklentilerin altında bir performans sergilemiş, özellikle en güvendikleri konuda, savunmada alanında sınıfta kalmışlar ve 86-73 gibi farklı bir skorla yenilmekten kurtulamamışlardı. O maçta Obst 17 sayı ve Weiler-Babb 10 sayı, 3 ribaund, 6 asist ile yegane çift haneli skor katkısı verebilen isimler olurken, Thomas ise onlara 9 sayı ile eşlik edebilmişti. Rubit ve Lucic’in devreye girememeleri farklı kaybetmelerine neden olmuştu. 

Son şampiyon Alba ise final serisinin ilk maçında da müthiş serisini sürdürmüş, namağlup ünvanını 18 maça çıkarmıştı. Hücumda yine etkili bir performans sergiledikleri maçta aynı zamanda rakibi de kendi silahıyla savunmayla vurup sadece 73 sayıya izin vermişlerdi. Evlerinde aldıkları o galibiyette Zoosman 14 sayı, 2 asist ile x-faktör olurken, Lo 13 sayı, 4 asist ve Blatt de 8 sayı, 8 asist ile galibiyeti getiren diğer isimler olmuşlardı. 

Bayern ilk maçı kaybetti ve artık evlerindeki bu maçı da kaybederlerse 3. maçta, tekrar Mercedes-Benz Arena’da olacaklar ve tamam mı devam mı maçına çıkmak zorunda kalacaklar. Dolayısıyla seriye tutunabilmek adına çok kritik bir maça çıkacaklarını rahatlıkla söyleyebiliriz. Ellerinde bu baskıyı ve stresi kaldırabilecek Lucic, Djedovic, Thomas ve Hunter gibi tecrübeli isimler var. Koç Trinchieri’nin bu isimleri daha fazla devreye sokacağını ve Audi Dome’da ateşli taraftar desteğini de arkalarına alarak bu kez kazanan taraf olacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-2.5) – 1.46
Rexbet Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.74
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Piratas de Quebradillas – Indios de Mayaguez İddaa Tahmini 28.06.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Piratas de Quebradillas Salı günü saat 03:00’da Indios de Mayaguez ile …