Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / FC Bayern Munich – Braunschweig İddaa Tahmini 10.10.21

FC Bayern Munich – Braunschweig İddaa Tahmini 10.10.21

Almanya easyCredit BBL 3. hafta mücadelesinde FC Bayern Munich Pazar saat 16:00’da Braunschweig ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın lehine 18.5 handikap belirlemişken Rexbet ise handikapı 17.5 olarak açıklamış.

Bayern sezona istediği gibi bir başlangıç yapamadı. Lige evlerinde Ulm’a uzatma sonunda kaybederek başlamışlardı, sonrasında da Euroleague’de Maccabi’ye deplasmanda direnseler de 1 sayı farkla yenilmişlerdi. Kupada Bamberg’i 21 sayı farkla geçerek toparlanma sinyalleri verseler de haftaiçi Barça karşısında içerde 8 sayı farkla yenilerek yola devam etmek zorunda kaldılar. Şimdi önlerinde Euroleague’de çift maç haftası var, dolayısıyla bu maçta yettiği kadar oynamak isteyeceklerdir ve olabildiğince rotasyona gitmeye çalışacaklardır. Lucic’in yokluğunda Rubit, Thomas, Hilliard üçlüsü ile ayakta kalmaya çalışıyorlar. 

Braunschweig cephesinde ise işler yolunda diyebiliriz, sezona gayet iyi bir giriş yaptılar kendi standartlarına göre. Frankfurt’u deplasmanda yenerken içerde denk rakiplerinden Mitteldeutscher’e direnmelerine rağmen uzatma sonunda 5 sayı farkla yenilmişlerdi. Son olarak ise kupada bir diğer denk rakiplerinden Gottingen’i tam 20 sayı farkla yenerek elemişlerdi. Ellerinde Amaize (19.0 sayı), Peterka (18.0 sayı), Kramer (17.5 sayı) gibi formda ve önemli silahlar var. Kolay lokma olmadıklarını gösterdiler şuana kadar. 

İki takım arasında kağıt üstünde ciddi farklar bulunsa da Bayern henüz tam randımanla oynayamıyor, performansını sahaya yansıtamıyor. Bu nedenle de henüz istedikleri sonuçları alamadılar ne ligde ne de Euroleague’de. Haftaya Euroleague’de çift maç programı olacağı ve Obst, Lucic, Radosevic gibi önemli isimlerin sakatlığı devam ettiği için bu maçta da koç Trinchieri olabildiğince rotasyona giderek yettiği kadar oynayıp en az şekilde yıpranarak çift maç haftasına girmek isteyecektir. Braunschweig ise Amaize, Peterka, Kramer gibi formda silahları ile deplasmanda olsa da eksik ve formsuz rakibine karşı direnecektir. Kaybetseler de ciddi farklar yemiyeceklerini handikapta kalacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (+18.5) – 1.50
Rexbet Oranı: MS 2 (+17.5) – 1.73

Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Liga Endesa Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analizleri

Tenerife – Joventut Badalona İddaa Tahmini 23.10.21

İspanya Liga Endesa 7. hafta mücadelesinde Tenerife Cumartesi saat 21:45’de Joventut Badalona ile karşılaşacak. İddaa …