Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / FC Bayern Munich – Brose Bamberg İddaa Tahmini 27.12.20

FC Bayern Munich – Brose Bamberg İddaa Tahmini 27.12.20

Almanya easyCredit BBL 9. hafta mücadelesinde FC Bayern Munich Pazar saat 22:30’da Brose Bamberg ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın lehine 7.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 5.5 olarak açıklamış.

Bayern ligde 7 maçtan 6 tanesini kazandı, ilk mağlubiyetlerini geçen hafta Oldenburg deplasmanında 100-95’lik skorla almışlardı. Sonrasında da Zalgiris deplasmanında rakibi epey zorlamışlar ama 1 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. Hasta olan Lucic’den yoksun oldukları bu dönemde oyunun iki alanında da zaman zaman zorlandıklarını, bir şeylerin eksik olduğunu söylemek yanlış olmaz. Ama kaybederken bilen halen üst düzey disiplin ve dirençle oynuyorlar.

Bamberg ise bu sezon eski günlerine dönüş sinyalleri veriyor. İlk maçlarda sorun yaşasalar da son maçlarda toparlandılar ve 7 maçtan 4 galibiyet çıkardılar BBL sahnesinde. Ayrıca iki kulvardaki son 3 maçlarını da kazandılar ve formda olduklarını söyleyebiliriz ki haftaiçi güçlü rakipleri, temsilcimiz Karşıyaka’yı deplasmanda yendiklerini belirtelim. Fieler, Kravish, Hall liderliğinde oldukça dişli bir tkaım olduklarını söyleyebiliriz. 

Bayern zaten maçın favorisi ama normal şartlarda Euroleague maçını düşünüp bu maça fazla asılmaz diyebilirdik. Ancak üst üste iki maçlarını kaybederek bu maça gelmeleri onları ekstra motive edecektir, reaksiyon maçları olacağını söyleyebiliriz. Baldwin, Seeley, Djedovic, Reynolds gibi önemli silahları devreye sokarak kazanabileceklerini tahmin ediyorum. Handikap normal şartlarda riskli diyebilirdim ama iki mağlubiyetten sonra tepki beklediğim Bayern’in bu handikap aşmakta zorlanmasını beklemiyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-7.5) – 1.40
Bets10 Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.42
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Wurzburg – Rasta Vechta İddaa Tahmini 09.05.21

Almanya easyCredit BBL 34. hafta mücadelesinde Wurzburg Pazar saat 16:00’da Rasta Vechta ile karşılaşacak. İddaa …