Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / FC Bayern Munich – Crailsheim Merlins İddaa Tahmini 28.01.24

FC Bayern Munich – Crailsheim Merlins İddaa Tahmini 28.01.24

Almanya easyCredit BBL 18. hafta mücadelesinde FC Bayern Munich Pazar günü saat 17:30’da Crailsheim Merlins ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 19.5 handikap belirlemişler. 

Bayern bu sezon şampiyonluk yolunda ne kadar kararlı oldıuğunu gösterdi ve şuana kadar çıktığı 15 lig maçından 12 galibiyet çıkarmayı başardı. Evlerindeki performanslarına baktığımızda da son 2 maçta dominant galibiyetler aldıklarını gördük; Heidelberg’i 26 sayı ve Bamberg’i de 22 sayı farkla ezip geçmişlerdi. Geçen hafta da deplasmanda olmalarına rağmen liderlik koltuğunda oturan Chemnitz’i yine çift haneli farklarla, 13 sayı ile geçmeyi bildiler. 

Merlins ise bu sezonun en zayıf 2 halkasından birisi… Çıktıkları 17 maçtan sadece 3 galibiyet alabildiler ve tabiki düşme hattında son 2 sırayı Heidelberg ile paylaşıyorlar. Deplasman karnelerine baktığımızda da can sıkıcı sonuçlar görüyoruz. Evden uzaktaki son 2 maçta lider Chemnitz’den 28 sayı ve Ludwigsburg’dan ise tam 47 sayı fark yemişlerdi! Geçen hafta da evlerinde olmalarına rağmen nispeten dişlerine göre bir rakip olan Braunschweig’a da 10 sayı farkla kaybetmekten kurtulamadılar. 

İki takım arasındaki kalite farkını detaylıca anlatmaya gerek yok. Bayern, bir Euroleague takımı olmasının yanı sıra son yıllarda ligde şampiyonluğu kaptırmış, bu sezon kupa özlemiyle yanan yüksek bütçeli ve kaliteli bir takım. Şuana kadar da bu artıları lig maçlarında net olarak ortaya koydular. Burada evlerindek son maçlarda Merlins gibi düşük kalibredeki takımlara karşı sergiledikleri 20+ fark tarifesini sürdüreceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-19.5) – 1.44
intobet Oranı: MS 1 (-19.5) – 1.62
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Phoenix Suns – Oklahoma City Thunder İddaa Tahmini 04.03.24

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Phoenix Suns Pazartesi günü saat 05:30’da Oklahoma City Thunder ile karşılaşacak. …