Anasayfa / FC Barcelona / FC Bayern Munich – FC Barcelona İddaa Tahmini 28.03.24

FC Bayern Munich – FC Barcelona İddaa Tahmini 28.03.24

Turkish Airlines Euroleague 32. hafta mücadelesinde FC Bayern Munich Perşembe günü saat 22:30’da FC Barcelona ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 toplam sayı limitini 154.5 olarak açıklamışlar. 

Bayern son dönemde istediği sonuçları alamadı ve 4 maçtan 3 tanesini kaybederek 13 galibiyette kaldı. Artık play-off şansları yok ama play-in konusunda halen az da olsa şansları var. Bunun için bu maçı kazanmak zorundalar tabiki. Aksi durumda kalan 2 maça formalite için çıkacaklar. Son maçlarında konuk ettikleri play-off ekiplerinden Maccabi karşısında sınıfta kaldıklarını ve 74-89 ile farklı kaybettiklerini görmüştük. O maçta da sonrasında ligde de forma giyemeyen Booker ile Obst’un durumları halen net değil, başka eksikleri yok.

Barça da son 2 maçını üst üste kaybetti ve ikilincilik yolundaki avantajını yitirdi, artık koltuğu aynı galibiyete sahip Pana ve Monaco ile paylaşmak durumundalar. Hatta gelen 19 galibiyete sahip tam 3 takımın da pusuda beklediğini belirtelim! Evden uzaktaki performanslarına baktığımızda ise son 3 maçlarında sonuçlardan bağımsız olarak yüksek skorlar çıktığını gördük, sırasıyla 166, 162 ve 170 sayı üretilmişti o maçlarda. Bu maç öncesinde önemli bir eksikleri yok. 

Elbette Barça kağıt üstünde maçın favorisi. Laprovittola, Satoransky, Parker, Willy, Vesely gibi silahlarla kazanmalarını bekliyorum. Ancak Bayern için de artık bu son çırpınış olacak play-in bileti için. Bu nedenle de evlerinde direnç seviyeleri yüksek olabilir, handikap ya da taraf bahsilerini riskli görüyorum. Diğer yandan iki takımın da son dönemde savunmada sorunlar yaşaması, bir tarafta Ibaka, Edwards, Francisco diğer tarafta Laprovittola, Vesely, Willy gibi etkili skor opsiyonları bulunmasıyla beraber tercihimi üst seçeneğinden yana kullanacağım. 

İddaa Oranı: ÜST (154.5) – 1.47
Bets10 Oranı: ÜST (154.5) – 1.62
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İzlanda Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Thor Thorl – UMFN Njardvik İddaa Tahmini 22.04.24

İzlanda Ligi çeyrek finak serisi 4. maçında Thor Thorl Pazartesi günü saat 22:30’da UMFN Njardvik …