Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / FC Bayern Munich – Gottingen İddaa Tahmini 06.12.20

FC Bayern Munich – Gottingen İddaa Tahmini 06.12.20

Almanya easyCredit BBL 5. hafta mücadelesinde FC Bayern Munich Pazar saat 22:30’da Gottingen ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın handikapını 15.5 olarak açıklamışken Bets10 ise handikapı 13.5 olarak belirlemiş.

Bayern Euroleague sahnesinde oynadığı kaliteli basketbolu beklendiği gibi BBL’ye de taşıdı ve ilk 3 maçlarını da hatasız geçtiler. Bu maçlarda rakiplerine ortalama 19 sayı farkla net üstünlükler kurdular. Son olarak da konuk ettikleri ligin dişli takımlarından Ludwigsburg’a tam 23 sayı fark atmışlardı. Haftaiçi kadroda değişikliğe gittiler, verim alamadıkları Bray ve Thomas ile yolları ayırarak iki tecrübeli isim Seeley ve Gist’i rotasyona eklediler. İkisinin de bu maçta ilk kez Bayern forması bekleniyor.

Gottingen ise sezona orta şekerli bir giriş yaptı, 4 maçlarından ikisini kazanabildiler. 3 deplasman maçı oynadılar, Ludwigsburg’a tam 27 sayı farkla ve Crailsheim’a 12 sayı farkla yenildiler, sadece ligin yeni takımlarından Chemnitz’i uzatma sonrası yenebilmişlerdi. İki tecrübeli guard Nelson ile Gutierrez direksiyonda otururken, pota altında da Dawkins ile Odiase sezona iyi bir giriş yaptılar.

Bayern BBL sahnesindeki en güçlü kadroya ve Euroleague sahnesindeki en iyi koçlardan birine sahip. Ayrıca verim alamadıkları Bray ve Thomas’dan kurtulup Gist ve Seeley ile anlaşmaları da çok doğru bir hamleydi, güçlerine güç kattılar. Bu maçta da karşılarındaki ligin vasat takımlarından biri olan Gottingen’i fazla zorlanmadan geçebileceklerini düşünüyorum. Deplasman maçlarında direnç gösteremeyen ve Ludwigsburg’dan tam 27 sayı fark yiyen koç Moors’un öğrencilerinin Bayern karşısında da handikapta kalamayacaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-15.5) – 1.45
Bets10 Oranı: MS 1 (-13.5) – 1.45
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

italya lega basket basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Sassari – Olimpia Milano İddaa Tahmini 14.04.21

İtalya Lega Basket Serie A 27. hafta mücadelesinde Sassari Çarşamba saat 21:45’de Olimpia Milano ile …