Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / FC Bayern Munich – Ludwigsburg İddaa Tahmini 22.11.20

FC Bayern Munich – Ludwigsburg İddaa Tahmini 22.11.20

Almanya easyCredit BBL 3. hafta mücadelesinde FC Bayern Munich Pazar saat 20:00’da Ludwigsburg ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin toplam sayı limitini 83.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 84.5 olarak belirlemiş.

Bayern bu sezonun flaş ekiplerinden biri Euroleague sahnesinde. Koç Trinchieri yönetiminde Baldwin, Lucic, Reynolds gibi rol oyuncularını birer yıldıza dönüştürmeyi başardılar. Ayrıca Zipser ve Weiler-Babb gibi isimlerden de çok iyi katkı alıyorlar. İlk maçta BBL sahnesinde Frankfurt’u deplasmanda 52-75 ile geçmişler, rakibin istediği düşük tempoyu onlara verip savunma ile kazanmışlardı. Ama özünde tempoyu seven, hücumda verimli bir takım Bayern.

Ludwigsburg geçe sezon olduğu gibi bu sezonda BBL’nin flaş ekiplerinden biri olacak. Avrupa sahnesinde yer almıyor olmaları onları her maçta daha diri ve daha agresif tutacak. Bu da çok sevdikleri yüksek tempo basketbolunu her fırsatta sahaya koymak için bir avantaj. Lige de bu parolayla başlayıp Gottingen’i 100-73 ve Bonn’u ise deplasmanda 82-86 ile geçmişlerdi. Hulls, Darden, Harris gibi tecrübeli isimlerin yanında geçen sezon parlayan Jalen Smith de çok formda.

Bayern, Euroleague’de çift maç haftasından dönüyor ve yorgun olduklarını söylemek yanlış olmaz. Bu nedenle de Ludwigsburg gibi sürekli tempoyu forse eden bir takım karşısında savunmada ekstra efor sarfedebileceklerini düşünmüyorum. Hücumda koşmak daha kolaylarına gelecektir ve Ludwigsburg’un savunmasının da öyle onları yıpratabilecek bir agresfilik ve direnç seviyesine sahip olmadığını biliyoruz. Baldwin ve Weiler-Babb liderliğinde Bayern’in skor üretiminde sorun yaşamayacağını, zaman zaman zorlansa da kazanırken 85 sayıları geçebileceğini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: EvSahibi ÜST (83.5) – 1.45
Bets10 Oranı: EvSahibi ÜST (84.5) – 1.68
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Euroleague basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Olympiakos – TD Systems Baskonia İddaa Tahmini 26.11.20

Turkish Airlines Euroleague 11. hafta mücadelesinde Olympiakos Perşembe saat 22:00’da TD Systems Baskonia ile karşılaşacak. …