Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / FC Bayern Munich – Niners Chemnitz İddaa Tahmini 09.01.22

FC Bayern Munich – Niners Chemnitz İddaa Tahmini 09.01.22

Almanya easyCredit BBL 16. hafta mücadelesinde FC Bayern Munich Pazar saat 17:00’da Niners Chmenitz ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 ev sahibinin toplam sayı limitini 85.5 olarak belirlemişler.

Bayern BBL’de tam olarak istediğini alamadı diyebiliriz, 14 maçtan 11 tanesni kazandılar ve lider Bonn’u 1 adım gerisindeler. Tabiki hedefleri geçen sezon Alba’ya kaptırdıkları şampiyonluğu bu sezon geri alabilmek. Bununla beraber Audi Dome’daki performansları çok iyi, taraftarları önünde son 5 maçlarını üst üst kazandılar. Evlerindeki maçlarında ortalama 83 sayı üretiyorlar. Ayrıca 2 Ocak’taki son maçlarında da konuk oldukları Bamberg’i 86-95 gibi net bir skorla geçerek hücumda ne kadar iyi durumda olduklarını göstermişlerdi. O maçta Rubit 22 sayı, 8 ribaund, Lucic 20 sayı, 9 ribaund, Obst 15 sayı ve Hunter 14 sayı, 4 ribaund ile galibiyetin başlıca mimarları olmuşlardı. 

Chemnitz ise ligin orta şekerli takımlarından biri, 14 maçlarından 9 tanesini kazandılar ve averajla 7. sırada yer alıyorlar. Maç başına 80 sayı yiyen bir takımlar. Ancak son 4 maçlarından ikisinde Bamberg’den 94 ve Merlins’den 92 sayı yedikleirni gördük. Kendi sikletlerinde olan takımlara karşı savunmada iyi işler çıkarsalar da kadro kaliteleri bir üst seviyede olan takımları 90 sayının bile altında tutamadıklarını gördük. 2 Ocak’taki son maçlarında ise konuk ettikleri vasat rakipleri Mitteldeutscher’i 91-74 gibi net bir skorla geçerek moral bulmuşlardı. 

Bayern önemli bir Euroleague ekibi ve tabiki her alanda Chemnitz’den daha iyi konumdalar. Audi Dome’da son hafalarda ne kadar iyi performanslar sergilediklerini biliyoruz. Bu maçta da Chemnitz’in yüksek tempoda oynamasına aynı şekilde karşılık vereceklerini, Rubit ile pota altında, Lucic ile dışarıdan etkili olacaklarını, rahat skor üreteceklerini tahmin ediyorum. Chemnitz’in zaman zaman hücumda onlara karşı direnebileceklerini düşünsem de savunmada ayakta kalabileceklerini, Bayern’i 85 bareminin altında tutabileceklerini öngörmüyorum. 

İddaa Oranı: EvSahibi ÜST (85.5) – 1.51
Bets10 Oranı: EvSahibi ÜST (85.5) – 1.75
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Liga Endesa iddaa tahmin ve analizleri

Real Madrid – FC Barcelona İddaa Tahmini 23.01.22

İspanya Liga Endesa 16. hafta mücadelesinde, Euroleague’den sonra sezonun 2. El Clasico’sunda, Real Madrid Pazar …