Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / FC Bayern Munich – Oldenburg İddaa Tahmini 07.11.21

FC Bayern Munich – Oldenburg İddaa Tahmini 07.11.21

Almanya easyCredit BBL 7. hafta mücadelesinde FC Bayern Munich Pazar saat 20:00’da Oldenburg ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin toplam sayı limitini 84.5 olarak açıklamışken Rexbet ise limiti 85.5 olarak belirlemiş. 

Bayern lige istediği gibi başlayamadı. Üst üste 4 maçlarını kazandıktan sonra geçen hafta Wurzburg deplasmanında 90-70’lik skorla kaybederek buz gibi bir duş almışlardı adeta… Bu sezon ortalama 81 sayı ortalamasıyla oynuyorlar ve bu hezimetten önce iki deplasman maçında Bayreuth’a 87 ve Alba’ya 82 sayı gönderdiklerini belirtelim. Takımın bu yaz döneminde kadrosuna kattığı 3 yeni isim  Walden, Hilliard ve Rubit en formda isimler, skor yükünü genelde onlar çekiyorlar. 

Oldenburg ise geçtiğimiz sezonların aksine bu sezona kötü bir giriş yaptı ve 6 maçtan 5 tanesini kaybederek kendilerini düşme potasında buldular. Özellikle savunmada çok sorun yaşıyorlar, ortalama 86 sayı görüyorlar potalarında. Son 4 maçlarını da üst üste kaybettiklerini belirtelim, hakikaten çok formsuzlar. BCL ve BBL’de oynadıkları son 2 maçı da kaybederken yine savunmadaki yumuşak performansları ön plandaydı, önce Gottingen’e deplasmanda 95-85 sonra da Burgos’a yine deplasmanda 92-80 ile yenilmişlerdi. 

İki takım arasındaki kalite farkını anlatmaya çok gerek yok. Bayern bu sezon da BBL’nin en güçlü şampiyonluk adaylarından biri. Son maçta Wurzburg deplasmanında soğuk bir duş alıp 90-70 ile farklı kaybetseler de haftaiçi Real’e karşı kendi sahalarında iyi direnmişler ve 76-80 ile kaybederek kolay lokma olmadıklarını göstermişlerdi. Şimdi sırada ligde bir reaksiyon göstermek var. Bu anlamda da kendi sahalarında olmanın avantajına sahipler ki Oldenburg’un tempoyu forse etmesi ama savunmasının zayıf olması da onların ekmeğine yağ sürecektir. Bayern’in kazanmasını beklediğim maçta Hilliard ve Rubit liderliğinde 85 baremini de aşacağını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: EvSahibi ÜST (84.5) – 1.49
Rexbet Oranı: EvSahibi ÜST (85.5) – 1.88
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Champions League iddaa tahmin ve analizleri

BC Kalev – Strasbourg İddaa Tahmini 07.12.21

FIBA Şampiyonlar Ligi F grubu 5. hafta mücadelesinde BC Kalev Salı saat 20:00’da Strasbourg ile …