Anasayfa / Bayern Munich / FC Bayern Munich – Valencia İddaa Tahmini 13.11.20

FC Bayern Munich – Valencia İddaa Tahmini 13.11.20

Turkish Airlines Euroleague 8. hafta mücadelesinde FC Bayern Munich Cuma saat 22:30’da Valencia ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için 1.60 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.89 olarak belirlemiş.

Bayern cephesinde işler tıkırında. Koç Trinchieri’nin öğrencileri sezona çok iyi ve formda başladılar. 7 maçtan 5 tanesini kazandılar ve 2. sırada lider Barça’yı bir adım geriden takip ediyorlar. Evlerindeki 3 maçtan ikisini de kazandılar; güçlü Milano’ya uzatma sonunda 2 sayı farkla yenildikten sonra üst üste denk rakiplerinden Olympiakos’u ve dişli Kızıl Yıldız’ı çok sorun yaşamadan geçmişlerdi. Sırp forvet Lucic çok formda, hem takımın skor lideri hem de ribaundlar ve savunmada da İtalyan koçun en güvendiği isimlerin başında geliyor. Baldwin ve Reynolds da istikrarlı oyunları ile onu iyi destekliyorlar. Radosevic’in durumu maç saatinde belli olacak, başka eksikleri yok.

Yarasalar ise son haftalarda inişli çıkışlı bir performans sergiliyorlar ama buna rağmen 6 maçtan 4 tanesini kazandıklarını da belirtelim. Deplasman karneleri de iyi durumda, 3 maçtan 2 tanesini kazandılar şuana kadar. Ancak son deplasman maçlarında güçlü CSKA’ya 9 sayı farkla kaybetmekten kurtulamadıklarını da belirtelim. Ayrıca son maçlarını Endesa sahnesinde oynamışlar, kendi sahalarında olmalarına rağmen Burgos’dan tam 18 sayı fark yemekten de kurtulamamışlardı. Marinkovic, Sastre ve Tobey gibi önemli eksikleri var ki Van Rossom ile Williams’ın durumları da maç saatinde belli olacak. 

Kağıt üstünde iki takımın denk güçlerde olduğunu söylemek yanlış olmaz. Ama konu son haftalarda oynanan basketbol kalitesi ve form grafiğine gelince Bayern bir adım önde rakibinden. Çok daha istikrarlı ve akıllı basketbol oynayan Alman ekibinde, roller net olarak belli ve tüm oyuncular oyunun iki alanında da ortaya enerji koymaktan kaçınmıyorlar, yüksek dirençle, agresif bir oyun sergiliyorlar. Marinkovic ve Tobey gibi önemli eksikleri olan ve son maçlarda düşük performans sergileyen Valencia karşısında hata yapmayacaklarını, kendi sahalarında oynamanın da avantajıyla kazanarak liderlik yarışından kopmayacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.60
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.89
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Euroleague basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Maccabi Tel Aviv – Kızıl Yıldız İddaa Tahmini 03.12.20

Turkish Airlines Euroleague 12. hafta mücadelesinde Maccabi Tel Aviv Perşembe saat 22:05’de Kızıl Yıldız ile …