Anasayfa / FC Bayern Munich / FC Bayern Munich – Zalgiris Kaunas İddaa Tahmini 15.03.24

FC Bayern Munich – Zalgiris Kaunas İddaa Tahmini 15.03.24

Turkish Airlines Euroleague 29. hafta mücadelesinde FC Bayern Munich Cuma günü saat 22:30’da Zalgiris Kaunas ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de intobet misafir takım lehine 1.5 handikap belirlemişler. 

Koç Laso yönetimindeki Bayern son 3 maçından ikisini kazandı ve play-in yarışındaki iddiasını korudu, 10 sıradan sadece 1 adım uzaktalar. Evlerindeki son maçlarında da konuk ettikleri denk rakiplerden Kızıl Yıldız’ı 8 sayı farkla geçmeyi bildiler. Ancak geçen hafta temsilcimiz Efes’i 23 sayı farkla yenildikten sonra liglerinde de burada kendi sahalarında konuk ettikleri Vechta’ya uzatma sonunda 2 sayı farkla kaybederek soğuk bir duş almışlardı. Bu maç öncesi önemli bir eksikleri yok, tam kadro olacaklar. 

Zalgiris ise yakaladığı galibiyet serisini son 2 haftada aldığı üst üste kötü sonuçlarla tamamlamış oldu ve bu nedenle de 11 galibiyette kaldılar, yani play-in yarışında önemli bir yara almış oldular. Artık rakipleriyle fark 2 maça çıktı, yani kalan 6 maçta hata yapma lüksleri neredeyse kalmadı! Deplasman karnelerine baktığımızda da işlerin yolunda gitmediğini görüyoruz, son 3 maçtan ikisini kaybettiler. Geçen hafta konuk oldukları Maccabi karşısında zaman zaman direnseler de 7 sayı farkla yenilmişlerdi. Hayes’in durumu maç saatinde belli olacak, başka önemli bir eksikleri yok.

Play-in yarışı açısında kritik bir karşılaşma olacak. Özellikle Zalgiris kaybederse artık bir nevi havlu atmış olacaklar. Bayern de kazanıp avantajını korumaya çalışacak. Tabi böyle kritik bir maçta ev sahibi avantajı büyük önem taşıyor. Ayrıca Bayern’in son lig maçını burada kaybetmiş olması taraftarlarına karşı borçlanmalarına neden oldu. Reaksiyon verebilmek için daha da iyi konsantre olacaklarını tahmin ediyorum. Beklentim Bayern’in Francisco, Edwards, Booker, Ibaka gibi kaliteli silahlarıyla kazanması yönünde. 

İddaa Oranı: MS 1 (-1.5) – 1.44
intobet Oranı: MS 1 (-1.5) – 1.63
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

FIBA Şampiyonlar Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Tenerife – Tofaş İddaa Tahmini 17.04.24

FIBA Şampiyonlar Ligi çeyrek final serisi 3. ve son maçında Tenerife Çarşamba günü saat 21:00’da …