Anasayfa / Anadolu Efes / Fenerbahçe Beko – Anadolu Efes İddaa Tahmini 09.06.22

Fenerbahçe Beko – Anadolu Efes İddaa Tahmini 09.06.22

ING Basketbol Süper Ligi final serisi 2. maçında Fenerbahçe Beko Perşembe günü saat 20:30’da Anadolu Efes ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 misafir takım lehine 4.5 handikap belirlemişler.

Fenerbahçe Beko ilk maçta daha iyi dinlenmiş olmanın ve taraftarı önünde olmanın avantajını iyi kullanmış, yıldız isimler Vesely ve De Colo’nun yanına Booker ile Guduric’i de x-faktör olarak ekleyerek 85-76 gibi bir skorla kazanmıştı. Ancak MVP Micic’den yoksun olan Efes karşısında maçı son anlara kadar koparamadıklarının da altını çizelim. Enerjileri ve agresif oyunlarına karşı Efes’in cevap verecek dermanının olmaması ekmeklerine yağ sürmüştü.

Anadolu Efes ilk maçta yorgunluğun etkisiyle yüksek enerjili ve diri Fenerbahçe’ye cevap verememiş, Micic’in yokluğunda, Larkin’in de devreye giremediği maçta Beaubois, Buğrahan ve Bryant gibi alternatif isimlerle yine de beklenenden daha iyi ayakta kalmıştı. Son çeyrekte sekerek kenara gelen Larkin’de bir sorun yok, bu maçta forma giyebilecek. Micic’in ise oynama ihtimali var ama durumu maç saatinde belli olacak. 

Sonuçta bu 3 galibiyete ulaşanın kazanacağı yani şampiyonluk kupasını kaldıracağı bir seri. Dolayısıyla bu maçın önemi çok büyük. Efes Ataşehir’de servis kırarak seriyi Sinan Erdem’e taşımak isteyecektir ve bu nedenle de Micic’in tam sağlıklı olmasa da forma giyeceğini, Larkin ile beraber bu kritik maçta sezon boyunca olduğu gibi yine sazı ellerine alacaklarını düşünüyorum. Mental ve fiziksel olarak daha iyi durumda olan sarı lacivertliler Micic oynasa da oynamasa da yine favori ancak bu kez Efes’in daha dirençli olup handikapta kalmasını bekliyorum. Kaybetseler bile Sinan Erdem’deki maç öncesi mesaj vermek isteyeceklerdir. 

İddaa Oranı: MS 2 (+4.5) – 1.50
Bets10 Oranı: MS 2 (+4.5) – 1.73
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Litvanya A Lyga iddaa tahmin ve analizleri

Siauliai – Lietkabelis İddaa Tahmini 28.09.22

Litvanya Ligi mücadelesinde Siauliai Çarşamba günü saat 18:50’de Lietkabelis ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de …