Güncel
Anasayfa / Genel / Fersu Yahyabeyoğlu’ndan Günün Kuponu 01.10.17

Fersu Yahyabeyoğlu’ndan Günün Kuponu 01.10.17

Fersu Yahyabeyoğlu'ndan Günün Kuponu 01.10.17
Fersu Yahyabeyoğlu’ndan Günün Kuponu 01.10.17

1 Ekim Pazar günü İtalya Serie A‘da ve İspanya Liga Endesada oynanacak karşılaşmalardan sizler için 4 tane seçtim ve en uygun gördüğüm tahminlerle oluşturduğum Günün Kuponu artı maçların detayları aşağıda yer alıyor. Hepinize bol şans diliyorum.

869 Varese – Venezia :  ML 2 / 1.45 (iddaa) & 1.71 (bets10)

Varese yeni bir kadro kurdu. Atlet ve hücuma dayalı isimlerden kurulu bir kadro görünümündeler ilk etapta. Sezonun başı olması nedeniyle takımda roller de henüz oturmuş değil, bu nedenle hem savunmada hem de hücumda güçlü rakibi Venezia karşısında tutunmakta zorlanacaklarını düşünüyorum. Venezia da Milano karşısında oynadığı basketbolla geçen sezon bıraktığı yerden devam ettiğini gösterdi. Ben garanticiyim direkt Venezia galibiyeti alıyorum, oranı biraz yükseltip handikaplı galibiyeti de alabilirisiniz.

867 Murcia – Malaga : ML 2 / 1.45 (iddaa) & 1.57 (bets10)

İki takımda henüz tam olarak hazır değiller. Ancak Murcia’nın net olarak güç kaybettiğini söyleyebiliriz, bu sezon play-off yarışı içerisinde olabileceklerini düşünmüyorum. Bunun yanında Malaga ise güçlü ve kaliteli bir kadroya sahip, her ne kadar savunmayı henüz oturtamamış olsalar da bu deplasmandan galibiyet çıkarabileceklerini düşünüyorum. Oranı biraz arttırmak isteyenler risk alarak handikapı da düşüşnebilirler ama ben garanti davranıp direkt Malaga galibiyetini öneriyor olacağım.

839 Burgos – Canarias : MS 2 (-3.5) / 1.70 (iddaa) & 1.90 (bets10)

Burgos her ne kadar ligin yeni takımı olsa da hazırlık maçlarında ne kadar dişli bir rakip olduğunu gösterdi. Ancak Canarias oldukça tecrübeli oyunculara sahip ve yaz döneminde yaptıkları eklemelerin de ne kadar doğru ve yerinde olduğunu hazırlık maçlarında gördük. Özellikle Tobey ve Ponitka ikilisi ile fark yaratacaklarını düşünüyorum. Açılan handikap düşük ve bence Canarias sezona iyi başlar, deplasmanda düşük handikapı da geçerek kazanır.

838 Brindisi – Torino : ÜST (162.5) / 1.70 (iddaa) & ÜST (159.5) / 1.90 (bets10)

İki takım da kurdukları kadro açısından tempolu bir basketbol vaad ediyor. Açık alanda etkili isimlere sahipler ve atlet, mobil uzunlarla bunun destekleyecek şansları da var. Özellikle Torino adaptasyon sürecini çabuk atlatırsa bir çok takım tarafından hem ligde hem de Eurocup’da durdurulması zor bir hücum gücü olur. Sezonun açılış maçı olmasının da etkisiyle henüz oturmamış savunmalara karşı iki takımın da yüksek skorlara ulaşacağı bir maç bekliyorum.

İddaa Oranı: 6.08

Bets10 Oranı: 9.69Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

NBA Analizleri 11.03.2019

19:00: Detroit Pistons – Chicago Bulls Pazar akşamı saat 20:00’da Detroit Pistons evinde Chicago Bulls …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir