Anasayfa / Fildişi Sahili Milli Takımı / Fildişi Sahili – Mali İddaa Tahmini 24.02.19

Fildişi Sahili – Mali İddaa Tahmini 24.02.19

Dünya Kupası Afrika Elemeleri kapsamında Fildişi Sahili Pazar saat 23:00’da Mali ile karşılaşacak. Bets10 deplasman takımı lehine 21.5 handikap belirlemişken İddaa henüz oranları netleştirmemiş.

Fildişi şansını son maçlara kadar taşıyarak iyi bir iş çıkarmıştı ve artık bu maçı kazanıp mutlu sona ulaşmak istiyorlar. Son 2 maçlarında deplasmanda güçlü Nijerya’yı 26 ve evlerinde Ruanda’yı 27 sayı farkla rahat geçmişlerdi. Özellikle Kebe çok iyi oynuyor, Fofana ile Edi de ona destek çıkan diğer önemli isimler.

Mali ise kıtanın zayıf takımlarından biri ve son maçlarda da bunu net olarak gösterdiler. Önce evlerinde Orta Afrika’ya 26 sonra da deplasmanda Senegal’a 24 sayı farkla yenilmişlerdi. Özellikle hücumda çok sıkıntılı bir takımlar ve bu nedenle de genelde 20 sayı ve üzeri farklar yemeleri doğal oluyor.

Fildişi kupa bileti konusunda son 2 maçta ne kadar istekli olduğunu gösterdi ve rakiplerini farklı geçti ki Nijerya’yı bile 26 sayı farkla geçerek ne kadar formda olduklarını göstermişlerdi. Mali ise zayıf halka olarak yer aldığı bu grupta son maçlarda tamamen havlu attı. İyi durumdaki moralli Fildişi karşısında, hem de deplasmanda fazla ayakta kalabileceklerini düşünmüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-20.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (-21.5) / 1.90
Güven İndeksi: 8/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

İtalya – Fransa İddaa Tahmini 25.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında Çin’de oynanacak maçta İtalya Pazar saat 10:30’da Fransa ile karşılaşacak. İddaa …