Anasayfa / 2019 FIBA Dünya Kupası / Filipinler – İtalya İddaa Tahmini 31.08.19

Filipinler – İtalya İddaa Tahmini 31.08.19

Dünya Kupası D grubu 2.maçında Filipinler Cumartesi saat 14:30’da İtalya ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 toplam sayı limitini 160.5 olarak açıklamış.

Filipinler basketbolun yükselişe geçtiği bir ülke ancak hazırlık maçlarında da gördük ki henüz bu seviyeler için hazır bir takımları yok. Evet ellerinde Blatche gibi değerli bir NBA veteranı var ama onun da savunmadaki sıkıntıları epey büyük ve fiziksel olarak Avrupa basketbolunun gerisinde. Filipinler liginin MVP’si olan Fajardo ondan sonra en değerli isimleri. Özellikle hücumda sıkıntıları var, son 3 hazırlık maçlarından ikisinde 75 sayının altında skor üretebilmişlerdi.

İtalya ise Melli’den yoksun ve sakatlıktan dönen Datome ile Gallinari’nin düşük performansları ile beraber kötü bir hazırlık dönemi geçirdi. Belinelli ve Gentile’nin daha fazla ön plana çıkması gerekecek. Onların asıl karakteri ise her zamanki gibi savunma olacak. Son 2 maçta Fransa ve Yeni Zelanda karşısında hücumda iyi iş çıkarsalar da savunmayı boşlayınca kaybetmişlerdi. Turnuvada savunmaya daha fazla konsantre olacaklarını düşünüyorum.

Filipinler hücum potansiyeli düşük bir takım, Blatche dışında uluslararası seviyede tecrübesi olan istikrarlı bir skor opsiyonları yok. İtalya’nın ilk maçtan işi ciddiye alıp savunmayı sertleştireceğini ve tempoyu gerekmedikçe yükseltmeyeceğini düşünüyorum ki Filipinler’in istediği tempo olacak. İtalya’nın kontrolünde ve genellikle yarı sahada geçmesini beklediğim maç için tercihim alt seçeneği olacak.

İddaa Oranı: ALT (160.5) / 1.40
Bets10 Oranı: ALT (160.5) / 1.47
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …