Anasayfa / Filipinler Milli Takımı / Filipinler – Karadağ İddaa Tahmini 20.08.23

Filipinler – Karadağ İddaa Tahmini 20.08.23

Hazırlık Maçları kapsamında Pasic’de oynanacak mücadelede ev sahibi Filipinler Pazar günü saat 15:00’da Karadağ ile karşılaşacak. intobet ev sahibi lehine 13.5 handikap belirlemişken İddaa is bu maça oran açmamış.

Filipinler takıma devşirme olarak NBA’in en iyi 6. adamlarından, skorer guard Jordan Clarkson’un eklenmesiyle farklı bir seviyeye çıktı diyebiliriz. Grup etabında da ev sahibi avantajı olmaları onları Dünya Kupası’nda sürpriz potansiyeli bulunan takımlardan birine dönüştürmüş durumda. Son maçlarında da denk rakiplerinden Fildişi’ni tam 23 sayı farkla geçerek ne kadar formda olduklarını gösteremiş oldular. 

Karadağ ise Avrupa kıtasının dişli temsilcilerinden birisi. Sakat ya da eksik oyuncuları yok, ideal kadroyla hazırlanıyorlar Dünya Kupası’na. Devşirme guardları Kendrick Perry, iki yıldız uzun Vucevic ile Dubljevic ve yeni jenerasyonun temsilcileri Ivanovic ile Simonovic takımın önemli silahları konumundalar. Ancak son maçlarında denk rakiplerinden Gürcistan’a direnmelerine rağmen 5 sayı farkla kaybetmişlerdi. 

Kağıt üstünde uluslararası tecrübe ve kalite anlamında Karadağ bir adım önde görünüyor, dolayısıyla da maçın favorisi. Ancak Filipinler’in de Clarkson liderliğinde kolay lokma olmayacağını düşünüyorum. Onun dışında Sotto, Fajardo, Ramos, Ravena gibi silahları da verimli kullanmaya başladılar son Fildişi maçında gördüğümüz gibi. Burada da kendi sahalarında Dünya Kupası’na hazır olduklarının mesajını vermek isteyeceklerdir. Kaybetseler de farkın bu kadar yükselmesini beklemiyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 1 (+13.5) – 1.72
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Liga Endesa iddaa tahmin ve analizleri

Breogan – Baskonia İddaa Tahmini 24.09.23

İspanya Liga Endesa açılış haftasında Breogan Pazar günü saat 18:00’da Baskonia ile karşılaşacak. Hem İddaa …