Anasayfa / 2022 FIBA EuroBasket / Finlandiya – İsviçre İddaa Tahmini 19.02.21

Finlandiya – İsviçre İddaa Tahmini 19.02.21

2022 FIBA EuroBasket elemeleri kapsamında Gürcistan’da organize edilen fanusta Finlandiya Cuma saat 15:00’da İsviçre ile karşılaşacak. İddaa İsviçre lehine 5.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 7.5 olarak açıklamış.

Finlandiya 4 maçın ardından hanesine 1 galibiyet yazdırabildi. Ancak grupta Gürcistan ev sahibi kontenjanına sahip olduğu için ve ilk 2 sırada yer aldığı için grup 3.sü de EuroBasket bileti kapacak. Bu nedenle de bu maç onlar adına final niteliğinde. İlk maçta depalsmanda 5 sayı farkla yendikleri İsviçre’yi tekrar yenerlerse son maçı beklemeden EuroBasket biletini kapmış olacaklar. Bunun bilincinde olan koç Detman da olabilecek en iyi kadroyu oluşturdu. Salin, Koponen, Huff, Koivisto, E. Murphy gibi tecrübeli isimler kadroda öne çıkıyorlar.

İsviçre ise grupta tek galibiyeti bulunan bir diğer takım. Geçen pencerede sürpriz bir şekilde güçlü Sırbistan’ı 2 sayı farkla geçerek ilk ve tek galibiyetlerine ulaşmışlardı. O penceredeki ikinci maçlarında ise Gürcistan’a ise 7 sayı farkla yenilmişlerdi. Sırbistan maçının kahramanları Marko Mladjan, Dusan Mladjan, Kazadi ve Kovac olmuşlar, toplamda 64 sayı üretmişlerdi. Bu maçı kaybetmeleri durumunda son maça formalite icabı çıkacaklar, şansları kalmayacak. Koç Barilari bu kritik maçta yine en çok yine aynı 4 isme artı Natan Jurkovitz’e güvenecek.

İki kuzey Avrupa temsilcisinden birisi bu maçın sonucunda EuroBasket biletini cebine koyabilir. Özellikle Finlandiya adına önemli bir maç, kazanmaları durumunda katılımı garantileyecekler ilk maçta da rakiplerini yendikleri için. Bu nedenle de koç Dettman yönetiminde tecrübeli oyunculara sahip olmalarının avantajını iyi kullanacaklarını, Sırbistan ve Gürcistan gibi güçlü rakiplerin canını sıkabilen İsviçre’yi ciddiye alarak fazla yaklaşmalarına izin vermeyeceklerini, handikapı geçerek kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.45
Bets10 Oranı: MS 1 (-7.5) – 1.82
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

polonya ligi basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Legia Warszawa – Start Lublin İddaa Tahmini 26.02.21

Polonya Ligi 26. hafta mücadelesinde Legia Warszawa Cuma saat 19:35’de Start Lublin ile karşılaşacak. İddaa …